Haber - Selahattin Baki: "Fenerbahçe'nin bir kez daha bugün 1 penaltısı verilmedi. VAR nerede?!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Selahattin Baki: "Fenerbahçe'nin bir kez daha bugün 1 penaltısı verilmedi. VAR nerede?!"

Evet hak mahrumiyeti cezası olan adamın, pardon adam dedim, mahlukatın nasıl çıkıp konuşabildiğini Erman açıklamış:

"Bir yönetici, hak mahrumiyeti cezasını gün başına 10 bin TL vererek kaldırabiliyor. Param varsa, paramı bastırırım maçıma girerim. Şaka gibi geliyor. Böyle bir şey ilk defa duyuyorum hayatımda."

"Bana öyle dediler. Dalga geçmeyin oğlum benle dedim. Doğruymuş. 'Bu nasıl oluyor' demişler. 'Kulüpler Birliği bize getirdi, biz de kabul ettik' demişler."

Arsızlığın ve edepsizliğin de bir sınırı olmalı. Ancak Yargı' nın tümüyle iğdiş edildiği ülkede o sınırı kim, nasıl koyacak?!..Hem ucuz popülizm her türlü cazip geliyor zaten...

Futbola ilgi duyuyor olmama, daha doğrusu ille herkesin bir takım taraftarı olmasının gereklilik gibi kabul edilmesine hep hayıflanmışımdır. Buna ayırdığım zamanı, kendime ve çevreme çok daha fazla fayda sağlayacak işlerde kullansaydım keşke. Ama taraftarlık güdüsü böyle bir şey işte; rasyonel bulmasan da, tiksinsen de vaz geçemiyorsun...

Sampiyon olacagiz ama bizim takimdan tek bisey rica ediyorum son maci salmasinlar. Sunlari madara edip yollayalim baska türlü rahat edemem kupada kesmez

Yani artık insanın şu açıklamaları yapabilmesi için gerçekten ar, utanma gibi duygularının kalmamış olması lazım. Nasıl bir yüzsüzlük nasıl bir midesizliktir yaw bu. Tarifi yok Vallahi tarifi yok.

Algılara operasyonlara devam ediyorlar doymak bilmiyor operasyon çocuğu baki...

Başakşehir-Fenerbahçe maçında Lima'nın topa elle müdahalesi var mı, penaltı gerekir mi?
Bülent Yıldırım: "Hakemin kararı doğru."
Seçim Demirel: "Hakemin kararı doğru."
Deniz Çoban: "Hakemin kararı doğru."

Bir maçta lehlerine üç haksız penaltı uydurulsa, rakip takımdan haksız yere beş oyuncu atılıp maç tatil edilse; yine zırlayacak bir mağduriyet unsuru bulurlar. Artık ne desek boş...

Bizim takımın da BJK filan dinlemeyip son maçı formalitenin ötesine taşımamaları boynunun borcudur bu saatten sonra...

Bir maçta lehlerine üç haksız penaltı uydurulsa, rakip takımdan haksız yere beş oyuncu atılıp maç tatil edilse; yine zırlayacak bir mağduriyet unsuru bulurlar. Artık ne desek boş...

Bizim takımın da BJK filan dinlemeyip son maçı formalitenin ötesine taşımamaları boynunun borcudur bu saatten sonra...

Pek imkanı yok. Vodafone zor deplasman. Benim umudum yok. Hakemleri de unutma.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Pek imkanı yok. Vodafone zor deplasman. Benim umudum yok. Hakemleri de unutma.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben umutluyum. Bizim oyuncular da dikkatli olmalı. Mesela Sergio' yu sınıra getiren sarı kart gibi kerizlikleri yapmamaları gerekiyor. Veya Muslera olmayan ayağıyla tehlike hunisinde markaj altındaki adama pas vermek gibi fantezilerini derhal terk etmeli. Baktın etrafta rakip oyuncu çok, şişir gitsin; ayıp değil, günah değil...

Yemeden atacağımız tek bir gol, o stadın bütün baskısını BJK oyuncularının sırtına yüklemeye yeter. Kalite farkı barizse, stad falan hikayedir benim anlayışıma göre. Mesele, bizim gerekli oyun kalitesini tutturmamız...

Üst Alt