Haber - Selahattin Baki: "Ofsaytımsı diye bir kelime girdi Türk futboluna" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Selahattin Baki: "Ofsaytımsı diye bir kelime girdi Türk futboluna"

1674160199641.png

Fenerbahçeli Yönetici Selahattin Baki, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Selahattin Baki: "Taraftarımızdan ricam, suni gündemlerin peşine takınmasınlar. Bizim ne Altay'la problemimiz var, ne Valencia'yla ne de Zajc'la... Hepsiyle masadayız, hepsiyle görüşmelerimiz olumlu. İddia edilen tüm senaryoları okudum, hiçbiri gerçek değil."

Selahattin Baki: "Uzun zamandır ortada gözükmeyen rakip takım yöneticileri, konu Fenerbahçe olunca ortaya çıkıyorlar. Antep maçının ardından Fenerbahçe'yi eleştiren bir demeç vardı kendisi. Ancak bu demeç 5 dakika sonra çürüdü çünkü uzatma dakikalarının %50'si oynanmadı."

Selahattin Baki: "Ofsaytımsı diye bir kelime girdi Türk futboluna. Orada bile sesini çıkarmayanlar, konu Fenerbahçe olunca sesini çıkarıyorlar. Ben onlara kendi camiaların haklarını korumalarını tavsiye ediyorum."

Selahattin Baki: "Aboubakar konusu, olacak iş değil. Ne bir kere konuştuk, ne bir kere nabız yokladık, ne de menajerini aradık. Çok enteresan. Hele ki Suudi Arabistan'da olan bir oyuncu, kontaklarımız ortada. Biz talip olursak alırız. Ama talip olmadık. Biz burada anaokulu yürütmüyoruz."

Selahattin Baki: "Antalyaspor cephesi, Haji Wright için açıklama mı yapmış? Bizim forvet ihtiyacımız yok. Kadro ortada. 5 tane forvetimiz var."

Selahattin Baki: "Jorge Jesus Hocamız sadece 1 stoper ve 1 sol bek istedi ancak yabancı sınırı var. U21 limitine uygun birini bulursak değerlendireceğiz."

images

Üst Alt