Haber - Selahattin Baki: "Ofsaytımsı diye bir kelime girdi Türk futboluna" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Selahattin Baki: "Ofsaytımsı diye bir kelime girdi Türk futboluna"

Konu ne Anelkanın uçarak elle attığı gol mü, Ceza sahası dışında verilen penaltı mı. 3-0 dan 4-3 lük antep maçı mı yoksa ekinler baş mı vermiş.

tinerci buna fena çakmış

Emre Kocadağ: "Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki bana tavsiyede bulunmuş. Ben Beşiktaş'ta yöneticilik yaptığım dönemde 3'ü şampiyonluk 5 kupa gördüm. Kendisinden tavsiye alacağım bir durum ortada görmüyorum."

tinerci buna fena çakmış

Emre Kocadağ: "Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki bana tavsiyede bulunmuş. Ben Beşiktaş'ta yöneticilik yaptığım dönemde 3'ü şampiyonluk 5 kupa gördüm. Kendisinden tavsiye alacağım bir durum ortada görmüyorum."
Hernekadar 8jkli olsada böyle yöneticileri seviyorum ,ne diyelim darısı başımıza
yıllardır salon beyfendisi modunda takılan yöneticiler geldi hep

5 gün önce | Selahattin Baki: "Aboubakar ile ne bir kere konuştuk, ne bir kere nabız yokladık, ne de bir kere menajerini aradık."

📅 Bugün | Vincent Aboubakar: "Fenerbahçe, menajerimle görüştü ama ben sadece Beşiktaş'ta oynarım!"

Üst Alt