Selami Görmezler'in Tagı Kaldırılmalı mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selami Görmezler'in Tagı Kaldırılmalı mı?

Selami Görmezler'in Tagı Kaldırılmalı Mı ?

• Evet

Kullanılan: 4 16.7%
  • Kesinlikle Evet

Kullanılan: 12 50.0%
  • Fikrim yok

Kullanılan: 8 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    24
Konu basligindaki soru hakkinda birsey dememisim.

Bence Keramettin MK 'ya uyguladigi tag yöntemlerinden birini uygulayabilir Ugur icin. Yaratici adam güzel birsey bulur.

BAK YINE BASKA YONE CEKME KONUYU

ADAMSAN DELIKANLI GIBI ACIKLA SANA KIMIN HANGI KONUYU ACMAN ICIN RICA ETTIGINI
Farklı tarihlerde Mart ayından itibaren farklı konularda Fuat Ekinci, Mahlas Kemali, Timur Elmas, Sinan Bilgin, Gökhan Atlansoy, Ozan Puki, Yasin Yıldırım, Nuh İsmail, ciddi bir başlıkta değil ama eğlenceli bir başlıkta Serkan Sabri son olarak da şaşıracaksınız ama Deniz Soydan farklı konular açmamı ve başlıklarda yazmamı istemiş...

Tek tek yüzlerce mesajı tarattın oldu mu?

Farklı tarihlerde Mart ayından itibaren farklı konularda Fuat Ekinci, Mahlas Kemali, Timur Elmas, Sinan Bilgin, Gökhan Atlansoy, Ozan Puki, Yasin Yıldırım, Nuh İsmail, ciddi bir başlıkta değil ama eğlenceli bir başlıkta Serkan Sabri son olarak da şaşıracaksınız ama Deniz Soydan farklı konular açmamı ve başlıklarda yazmamı istemiş...

Tek tek yüzlerce mesajı tarattın oldu mu?

Ben de sen Selçuk'tan biraz bahsedince böyle arka yüzünü bildiğin olayları anlattığın bir başlık açmanı istemiştim aklıma geldi şimdi. Ünal Aysal'ın ofisini basıp masasına yumruğu vurup tehdit eden bi Selçuk beklemiyordum tabi :asd:

Bence en güzeli "özel mesajdan yogun istekler aliyorum konular icin" demesi. Merak ediyorum o kadar istekleri kim gönderiyormus, keske aciklasa da ögrensek.

Yazdım tekrar sana da cevap olsun

@Uğur Güzel kimdir ya? İlk defa duyuyorum.

Hayır yani adına konu açılacak kadar, tag verilecek kadar ne yapmış bu oğlan?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yani ilk defa duyup duymadığını bilmiyorum ama oğlan kelimesi ayıp olsa da sana katılıyorum madem bu kadar alakasız ve gereksiz bir tipim neden değil mi başlığımı açıp linç ediyorlar senin gibi ciddiye almamaları gerek :tbr:Bravo üstat gerçek bir alfasınız hürmetler...

Üst Alt