Selçuk İnan Basın Toplantısında Soruları Yanıtlıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Basın Toplantısında Soruları Yanıtlıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selçuk İnan: "Hayatımda kimseyle sorunum olmadı. Kimseye kin tutmadım. Kaptanları hocalar ve yöneticiler belirler. Ben buna saygı duydum."

Selçuk İnan: "Milli Takım'dan beni kimse aramadı. Çağırıldığımda nasıl seve seve gittiysem, çağırılmadığımda da sessiz kaldım. Ötesi yok."

Selçuk İnan: "Terimin son damlasına kadar Galatasaray'a hizmet ettim. Bulunduğum konuma hak ederek geldim. Hiçbir zaman kaçmadım."

Selçuk İnan: "Sosyal medyadan pek anlamam. Algı nasıl yaratılır bunları bilmem. Benim işim futbol oynamak. Hasta olduğumda da maça çıktım."

Selçuk İnan: "Takımda önceden bir gruplaşma var diyordunuz. Keşke eskisi gibi bir gruplaşma olsa da yine 5 yılda 10 kupa kazansak."

Selçuk İnan: "Fenerbahçe maçında oynamamayı beklemiyordum. Önemli bir maçtı. Kaptan olduğum için sahada olmam gerektiğini düşünüyordum."

Selçuk İnan: "Fakat hocanın kararına saygılıyım. Bize ne kadar görev verilirse onu yapmak zorundayız."

Selçuk İnan: "Galatasaray formasını asla yere atmadım. Hayatım boyunca bir arkadaşımla da tartışmadım."

Selçuk İnan: "Fenerbahçe maçında birkaç kötü söz duymuştum. Çok zoruma gittiği için formayı çıkarıp Tugay hocaya vermiştim."

Selçuk İnan: "Hiçbir zaman o formayı yere atmadım. Ben duygusal bir insanım, robot değiliz ki biz."

Selçuk İnan: "Maçları kazanmaktan öte bütün benliğimizle Galatasaray'a hizmet etmek için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyorum."

Selçuk İnan: "Sadece Sabri ve Wesley ile değil taraftarların istediği herkesle el ele tutuşur onların önüne gideriz."

Selçuk İnan: "Taraftarlar benden bir şey isteyecek ve ben yapmayacağım. Olur mu öyle şey? Ne isterlerse yaparım."

Selçuk İnan: "Belki hocalarımı fazla dinliyor olabilirim. Hep takım oyuncusu oldum. İlk yıl farklı sistemle oynadık ve 13 gol attım."

Selçuk İnan: "Dünyada benim pozisyonumda oynayan ve her sene 10 gol atan fazla oyuncu göremezsiniz."

Selçuk İnan : "Performans tek kişilik değildir, takımla alakalı ve hoca ile alakalı şeylerdir. Geçen sezon 16 gol attım işimi yaptım diyemem ki. Takım başarıya ulaşmadıktan sonra bunun pek bir önemi kalmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Terim ile başarıya koşarız demiş, açık açık ..

Selçuk İnan: "Terimin son damlasına kadar Galatasaray'a hizmet ettim."

Bitti toplanti . Selcuk karsiti olmama ragmen soyledikleri yanlis degil , ozellikle en sondakiler . Takim kotu neticeler aldikca , kotu gittikce herkesin kotu yaptigi seyler , iyi giderken de iyi yonleri goze batar mealinde konustu

fener hic bir sey oynamadi diyenler , is oyunculara gelince , gizli kahraman josef , volkan sen cok calisti , sener sag kanadi otoban yapti ... gibi yorumlar yaptilar

ayni kisiler cok daha iyi oynasalar ama alanya ya da bursa maci gibi puan kaybetseler , ayni adamlara

volkan sen bal yapmayan ari , josef kosmaktan baska is yapmiyor, kaleye gelen tek topu alan volkan demirel , gg un bitik hali senerden iyi .. diye konusurlardi

skor her sey futbolda

"Performans tek kişilik değildir, takımla alakalı ve hoca ile alakalı şeylerdir. Geçen sezon 16 gol attım işimi yaptım diyemem ki. Takım başarıya ulaşmadıktan sonra bunun pek bir önemi kalmıyor."

ucu bir hayli açık

Cok isterdim bu takim yine bu selcuklar sneijderler yasinlerle 2-3 sene evvelki basarilara ulassin ama kim gelirse gelsin bunu mumkun gormuyorum .. bu baya ucuz bir cozum olurdu cunku bu adamlarin sozlesmeleri suruyor ,ne yaparsak yapalim ,sevsek de kavga da etsek bu paralar verilecek

bu yuzden surekli antrenor degistirilip bir yerde ya tutarsa sistemi deneniyor ... cunku baska care yok , bu adamlara bu senelik ucretleri veren bir yer bulmak imkansiz

Selcuk gayet dogru konusmus, olmasi gerekenleri soylemis. Samimiyeti hakkinda bir sey soyleyemem.

Ayrica formayi yere atma meselesine deginmesi de iyi olmus, onemsedigini gosteriyor bir seyleri.

Hos, onemsedigi sey mac basi ucreti de olabilir.

Defolsun gitsin rezil herif. Sorumluluk almayan, arkadaşlarına rakip futbolcular saldırırken pısırık gibi dolaşan kaptan bozuntusu. Hem futbolculuğu berbat hem de karakteri.

Bu Selçuk çok sinsi bir adam.

Ben hep Burakın daha sinsi olduğunu düşünürdüm ama bu çok daha beter.

Sessiz ve efendi görünen insanlardan hep korkacaksın. Hamza denen psikopat da öyleydi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bizim de artik bu karsiligi olmayan ,defolsun ,gitsin, kovulsun ,atilsin edilsin tipi seylerden daha zekice oneriler sunmamiz lazim

zira bu oyuncular dahil hic bir oyuncu , katar ,cin gibi yerlerden bizden aldiginin en az yarisi kadar daha fazla teklif gelmedigi takdirde bir yere gitmeyecek sozlesmesi bitmeden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt