Selçuk İnan: "Ben olmasam Fenerbahçe şampiyon olabilirdi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Ben olmasam Fenerbahçe şampiyon olabilirdi"

şu fotoğrafa bak be

ESN-uB5XsAEQeKZ.jpg

2 sampiyonluga katkisi olsada hakli degil. Sen kendini biraz fazla ciddiye almisin Selcuk bey. Sen omasaydin yine kaliteli biri gelirdi ve yine sampiyon olurduk. Senle ya da sensiz yine sampiyon olurduk cunku ortada kaliteli bir kadro ve formda bir hoca vardi. Fenere katacagin guc Galaasaray icin hic bisey ifade etmezdi. Adamlarda Alex vardi yine sampiyon olduk.

2 sampiyonluga katkisi olsada hakli degil. Sen kendini biraz fazla ciddiye almisin Selcuk bey. Sen omasaydin yine kaliteli biri gelirdi ve yine sampiyon olurduk. Senle ya da sensiz yine sampiyon olurduk cunku ortada kaliteli bir kadro ve formda bir hoca vardi. Fenere katacagin guc Galaasaray icin hic bisey ifade etmezdi. Adamlarda Alex vardi yine sampiyon olduk.
Skandal cümleler barındıran bir post.

Selçuk İnan, "Selçuk - Melo - Sneijder - Drogba mı, Oliviera - Torreira - Mertens - Icardi mi?" sorusuna ise "Cevabı size sormak lazım. [Gülerek]. O çok kolay bir araya gelebilecek bir takım değildi. Sneijder, Drogba, Riera, Eboue, Ujfalusi, Melo, Muslera, Hamit... Çok kolay bir iş değildi yani o" şeklinde cevap verdi.​

Tarzlar baya benziyor ama gözüm kapalı Selçuk - Melo - Sneijder - Drogba derdim..

Çok haklı konuşmuş o zamanlar Yabancı Sınırı'nın da olduğunu düşünürsek 10 Numara 1 transferdi.Bu transferin hikayesinde de Hasan Şaş var 1 Avm'de anlaşmışlar.Hasan Şaş bu gibi transfer konularında da etkiliydi.Kaptan'ı severiz :D

Çok haklı konuşmuş o zamanlar Yabancı Sınırı'nın da olduğunu düşünürsek 10 Numara 1 transferdi.Bu transferin hikayesinde de Hasan Şaş var 1 Avm'de anlaşmışlar.Hasan Şaş bu gibi transfer konularında da etkiliydi.Kaptan'ı severiz :D
Valla arada kalıp da bize gelen oyuncular ancak kendi istegiyle oluyor ki Selçuk'da kendisi ifade etmiş yoksa emin ol rakibimiz kimse ona giderdi diğerlerinde olduğu gibi ikna filan hikaye

Yanlış olan tek şey bu kadar mütevazi olmasıdır.
O dönemler Selçuk’a aşıktım hep onu övmek için bahaneler arardım belki hatırlarsınız şampiyonalar liginde en çok başarılı pas yapan futbolcu listesini paylaşırdım.

Neredeyse xavi gibi derdim ki o dönem barca da oynamasını bile istiyordum. Kolları kılıydı ki ben öyle şeylere çok takarım ama Selçuk’a hiç laf demezdim o kadar sevmiştim
kollarinin killariyla ne isin var renktas 😂

Üst Alt