Selçuk İnan: "Burak Elmas yanlış yaptı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Burak Elmas yanlış yaptı"

1655117265720.png

Selçuk İnan: "Ben Türkiye'nin en büyük hocası Fatih Terim ile çalıştım. Fatih Terim'in yaptıklarını tekrarlamak çok zor."

Selçuk İnan: "Fatih Terim'in yanında olmamın sebebi ondan bir şeyler öğrenmekti. Her şeyi, her bildiğini bizimle paylaşıyordu. Fatih Hocam, teknik direktör olmam konusunda beni cesaretlendiren isimdir. Bana bu konuda çok yardım ediyor. Çok seviyorum onu"

-Metin Karabaş: "Galatasaray'a değil de Fenerbahçe'ye transfer olsaydın şampiyonluk sayıları farklı olur muydu?"

Selçuk İnan: "Şampiyonluk sayılarını etkilerdi bence. Galatasaray'ı tercih ettim çünkü çocukluğumdan beri hayal ettiğim bir şeydi."

Selçuk İnan: "Burak Elmas yanlış yaptı. Kendisi hiçbir şey yapmadan 'Bu proje olmuyor' deyip kendi kendine bir karar alıp, hele ki Fatih Terim gibi çok önemli bir hocayı görevden alırsanız, vizyon dememelisiniz"

Selçuk İnan: "Kendi ekibimi oluşturdum. Artık teknik direktörlük için hazırım."

[Vole]

Kepin nerde - o cümleyi yedirirler sana

Hocan cezalıyken Necati ile ne yaptınız - ne etikiniz oldu - FT nin koltuğunu temizleyip "buyrun hocam" demek dışında SİZ ne yaptınız ?

GS başkanını eleştirecek rütbede değilsin Selçuk Bey...hocan konuşablir , sen sus.
stajer adamlar ne yapabilir ki yaw. hayir karşısındaki adamda terim yani.
konu o değil hoca kendine gerçekten yardimci olacak adamlar yerine bu adamları neden aldı olacak? eğitim kurumu mu galatasaray. her şey düzgün gittiği dönemde ghercekten doğru yardımcıların varken yanında bunlardan birini al eğit problem yok. yapılanma diye çıkılan bir yolda eğitim vermek yerine oyuncuları gercekten doğru yönlendirebilecek yardımcılar secilmeliydi.

stajer adamlar ne yapabilir ki yaw. hayir karşısındaki adamda terim yani.
konu o değil hoca kendine gerçekten yardimci olacak adamlar yerine bu adamları neden aldı olacak? eğitim kurumu mu galatasaray. her şey düzgün gittiği dönemde ghercekten doğru yardımcıların varken yanında bunlardan birini al eğit problem yok. yapılanma diye çıkılan bir yolda eğitim vermek yerine oyuncuları gercekten doğru yönlendirebilecek yardımcılar secilmeliydi.
orda full hemfikiriz Danyal Başkan - kendisine itiraz etmeyen adamları yardımcı yapıyor topçuluğundaki yükselişini kendisne borçlu olanlar da diyebilirz.

ben orda değilim - Selçuk İnan olarak etin ne budun ne , ne kaptan oalrak anılıyorsun dolu şekilde , ne futbolcuğun konuşuluyor burda artık... bu kadar iz bıraktın tek adama takılarak... O halinle GS başkanına dil uzatamazsın... arkadaş aranda eleştir et - basın/medya kapsamında kimsin sen başkana laf ediyorsun...

Konuşacağı zaman FT söyler , kendini savunur o dönemi eleştirir , onun o hakkı ve her daim konuşması anormal olmaz - Selçuk İnan kimdir de gık bık yapacak, FT 'ye güvenerek laf etmesin - adamcılık yapmasın.

Kepin nerde - o cümleyi yedirirler sana

Hocan cezalıyken Necati ile ne yaptınız - ne etikiniz oldu - FT nin koltuğunu temizleyip "buyrun hocam" demek dışında SİZ ne yaptınız ?

GS başkanını eleştirecek rütbede değilsin Selçuk Bey...hocan konuşablir , sen sus.
Mantığa bak ya , forum üyesi ve futbol geçmişi olmayan kişiler olarak biz bile eleştirebiliyoruz GS başkanlarını , Selçuk niye eleştiremesin ? Senden izin alsaymış keşke.

Mantığa bak ya , forum üyesi ve futbol geçmişi olmayan kişiler olarak biz bile eleştirebiliyoruz GS başkanlarını , Selçuk niye eleştiremesin ? Senden izin alsaymış keşke.
Biz kameraya konuşmuyoruz ama mantık o ... kendi içimizde eleştiriyoruz , o bambaşka bir şey.

Hayalim dediğin camiada bir yerlere gelmişsin , başarı elde etmişsin ... Bu camiaya aidim diyip böyle konuşması yanlış.

dinlemeden yorumda bulunmak hata olur özellikle " ... " olarak direkt quote etmek gerekirken kendince kesip biçen ve kelimeleri dışarda bırakan haber veya twit sitelerinden alıntı yapılıyorsa

Tamamını dinlediğim için %90'ına imza atıyorum. Bir saygısızlık durumu yok ortada. Böyle düşünüyorum vs. diyerek ifadeler kullanıyor. Takımı tek Terim yapmış gibi suçlamayalım. Sene başına dönseydik bu operasyonu kabul etmezdim diyor. İşler iyi giderken, Avrupa galibiyetleri gelirken BElmas yönetiminin Kerem Övet üzerinden oyucuları Terim değil BElmas aldı servisleri yaptırdığını da biliyoruz. Tek bir tarafı suçlamaya gerek yok.

Tamamını dinlediğim için %90'ına imza atıyorum. Bir saygısızlık durumu yok ortada. Böyle düşünüyorum vs. diyerek ifadeler kullanıyor. Takımı tek Terim yapmış gibi suçlamayalım. Sene başına dönseydik bu operasyonu kabul etmezdim diyor. İşler iyi giderken, Avrupa galibiyetleri gelirken BElmas yönetiminin Kerem Övet üzerinden oyucuları Terim değil BElmas aldı servisleri yaptırdığını da biliyoruz. Tek bir tarafı suçlamaya gerek yok.

Hızlıca izledim - başkanın adını kullanmamış ama orda ufak bir iması var - o cümleyi etmeyiver demek istediğim-bırak vakti gelince FT yapar onu direkt muhattabı olduğu için, bunu sırf Selçuk ya da başka futbolcu özelinde değilim, misal futbol programındakilerde çok yapıyor bunu, onada karşıyım aşırı derecede.dönem kıyaslaması olarak hadi ele alınabilir tabii ki ona itirazım olmaz yorum bazında. O suçlu bu suçlu kısmı zaten ayıran yok - total olarak yöentim ve teknik ekip başarıszlığıdır. Onu hepimiz söylüyoruz.

Mesela bu röportaj bilerek bugün yayınlanıyor çünkü Burak Elmas resmi olarak görevi bitti. 10 gün önce koymazlardı misal bunu

Edit: benzer yorumu metin öztürk , Eşref Hamamcıoğlu adayken sınırı bir tık aşan sözlerindede demişimdir örneğin. Onlar da yanlış - hatta aday oldukları haliyle çok daha yanlıştı.

Hızlıca izledim - başkanın adını kullanmamış ama orda ufak bir iması var - o cümleyi etmeyiver demek istediğim-bırak vakti gelince FT yapar onu direkt muhattabı olduğu için, bunu sırf Selçuk ya da başka futbolcu özelinde değilim, misal futbol programındakilerde çok yapıyor bunu, onada karşıyım aşırı derecede.dönem kıyaslaması olarak hadi ele alınabilir tabii ki ona itirazım olmaz.. O suçlu bu suçlu kısmı zaten ayıran yok - total olarak yöentim ve teknik ekip başarıszlığıdır. Onu hepimiz söylüyoruz.

Mesela bu röportaj bilerek bugün yayınlanıyor çünkü Burak Elmas resmi olarak görevi bitti. 10 gün önce koymazlardı misal bunu
Hocalığa başlayacağı için kendini pazarlamak için yapılmış reklam röportaj. Zamanlanması dediğin gibi olmuştur, daha rahat konuşulsun-izlensin diye. Geçmiş geçmişte kaldı, şu muhabbet röportajın başlığı bile değil normalde. Ancak Başkan olduğu için üstünü eleştiremez mi bir çalışan. İki tarafta başarısızdı, iki tarafta gitti. BElmas'a da soruldu aynı soru. Kaldı ki aralarındaki muhabbetleri de bilmiyoruz. Başkan ne olursa olsun 1 sene beraberiz dediyse ve buna rağmen kovduysa normal bir açıklama. Nasıl bunu dersin diyeceğimiz kadar eleştirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Torrent hakkında Barcelona sorusu geldi, olgun bir biçimde cevapladı. Gayet yapıcı olduğunu düşündüğüm bir röportaj.
Kerem Övet hoca tecrübeli istedi yönetim genç aldı demişti. Erinç ve Tansellerde hocanın listesindeki ilk isimler alındı demişti yanlış hatırlamıyorsam:red:

neler yaşadık yaw 21-22 sezonunda
Sorma yahu. İşler belli seviyede giderken-ümit varken diyelim- başarıyı paylaşamadılar, daha sonra suçu birbirlerine attılar. Yönetimin korkak korkak Terim'in kuyusunu kazmaya çalışması, Terim'in de direnmesi falan komikti.

Üst Alt