Selçuk İnan Çin'e Transfer Oluyor İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Çin'e Transfer Oluyor İddiası!

Defolsun demeye korkuyorum çünkü bu yönetim varken gideni arıyoruz sürekli.

Kalsın kalsın. Yoksa bizimkiler gider, Rizespor'dan Murat Duruer'i alır getirir.

Bedava olmaz,o kadar da değil milletin enayisi biziz zaten, en az 6-7 olmalı

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bedava gidecekmiş hiç önemli değil yeter ki gitsin

Hatta Çinliler hiç zahmet edip buraya kadar gelmesinler

Bizler sırtımızda taşırız bunu kankasının yanına Çin'e kadar...

Biride çıkıp demiyor ki gitsin gitsin de, bu yönetim varken gidenin yeri dolmaz, orada Hakan Balta oynar diye.

Çin dışında bir yer olsa bırakın bonservisi yıllık ücretinden 1000 euro sembolik olarak biz ödeyelim derim de, bunlar çete başkan yardımcısına çuvalla para veren adamlar. Çete başkanı için youtubedan baksalar en az 7 falan vermelerı lazım ??????

Gitsin , defolsun da sonra melo gibi demeyi bırakıp Sekçuk gibi demeye başlarız . Başımızda adam olsa tamam sat parası yüksek derim de saçma sapan İskandinav oyuncuları izlemeden gelsin deyip Selçuk gitsin demek garip . Ben de Selçuk'u son senelerde hiç haz almıyorum ama ilk önce Başkan'a bakın sonra defol falan deyin. Burak neyse de Selçuk'u arattırır bu yönetim . Öyle bir ortam oluşturdu ki bu dursun , eskiden klübeye istemeyeceğin adamları ilk 11 için dört gözle bekliyor hale gelindi. Rodegalla , delaney , johansen, corneulis mi ne bunlar yedek olur anca ama bunlar ilk 11 için alıyorlar ki bunları almaları bile şüpheli sonra Selçuk gitsin peki .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt