Selçuk İnan, Depresyona Girdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Selçuk yine medyayı karıştırmaya başladı. Yedek kalma ihtimali depresyona sokmuş olaya bak. Bu rezil herifin oynamaması çok önemli umarım Riekerink bu sınavı geçer.

Soyle bir haberi hic fb veya bjkli icin gordunuz mu?

Medyada ne kadar gucsuz oldugumuzun kaniti. Riekerink'i maalesef etkileyen bir durum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Milli takımda iyi performans mi sergilemiş

Puahaha
Yahu burda biri söyleyene kadar ben oynadigini bile bilmiyordum. Dak 65 mi ne

sent by note 7 #fireinthehole

İşte kimse bunu anlamıyor JoR çaylak bir td asla elleyemeyecek Selçuk'a Sabri Semih'e en başta Sneijder'e

Bu adam gerçekten futboldan anlıyor neyin ne olduğunu biliyor Selçuk&Sneijder&Poldi&Ched gibi adamların iyi oynamadığını biliyor ama ağzı yandı bir kere SElçuk'u çıkardı bir hafta boyunca satılmış medya adamı yerin dibine sokyu soktu çıkardı

Adım kadarda eminim JoR daha takımın başında kalsın bu adamların hepsi sözleşmelerinin sonuna kadar ne yedek kalır ne oyundan alabilir zaten hayatta sattırmaz

Ama Fatih Terim olsaydı takımın başında Terim SElçuk&Sneijder'i kesseydi bu satılmış medyadan kim çıkıpda Terim'e sallayabilecekti

En güzeli Sneijder&Selçuk&Poldi başta olmak üzeri Ched-Semih-Sabri-Hamit-Yasin gibi kan emicileri 3-5'e bakmadan satmak ve JoR'i güzelce yeniden alt yapının başına yerleştirmek

Ama Fatih Terim olsaydı takımın başında Terim SElçuk&Sneijder'i kesseydi bu satılmış medyadan kim çıkıpda Terim'e sallayabilecekti
images

İşte kimse bunu anlamıyor JoR çaylak bir td asla elleyemeyecek Selçuk'a Sabri Semih'e en başta Sneijder'e

Bu adam gerçekten futboldan anlıyor neyin ne olduğunu biliyor Selçuk&Sneijder&Poldi&Ched gibi adamların iyi oynamadığını biliyor ama ağzı yandı bir kere SElçuk'u çıkardı bir hafta boyunca satılmış medya adamı yerin dibine sokyu soktu çıkardı

Adım kadarda eminim JoR daha takımın başında kalsın bu adamların hepsi sözleşmelerinin sonuna kadar ne yedek kalır ne oyundan alabilir zaten hayatta sattırmaz

En güzeli Sneijder&Selçuk&Poldi başta olmak üzeri Ched-Semih-Sabri-Hamit-Yasin gibi kan emicileri 3-5'e bakmadan satmak ve JoR'i güzelce yeniden alt yapının başına yerleştirmek

Semihin takimda ne gibi bir forsu olabilir ki

“Depression was one of let’s call it 50 symptoms, and it was a small one.”
yaw oftopic sonuçta ama adam kötü bir yıkıcı beyin hastalığı olan lewy cisimciği demans hastalığından gitmiş.depresyon en küçük semptomlarından biri diyor.

en kötü semptomları halüsinasyon, bilinç bozukluğu , vücutta ciddi fonksiyon bozuklukları , nerde olduğunu bilememe.

intihar ederken bilinci yerindeymiş , kaldıramamış bu kadar yıkıcı bir hastalığı, zaten en iyi koşulda 3 sene daha yaşardı demişler..

Üst Alt