Selçuk İnan: "Elimizi taşın altına sokmamız gerekiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Elimizi taşın altına sokmamız gerekiyor"

Ziraat Türkiye Kupası finali öncesinde düzenlenen basın toplantısında Galatasaray Kaptan'ı Selçuk İnan açıklamalarda bulundu.

Selçuk İnan: "Kötü bir sezon geçirdik diyebiliriz. Yarınki maçla beraber, bu kötü sezonu iyiye çevirme şansımız var"
Selçuk İnan: "Takımda bir gerginlik yok, ama olması lazım. Bizim için çok önemli bir maç"
Selçuk İnan: "İstediğiniz kadar kötü sezon geçirin, büyük maçların havası başkadır. Güvendiğiniz bir oyuncu, maçı size çevirebilir"
Selçuk İnan: "Bizim düştüğümüz duruma düşen dünya kulüpleri de var"
Selçuk İnan: "Ben Galatasaray'a ilk geldiğimde de Avrupa kupalarında yoktu, ama hep beraber Avrupa'ya gittik"
Selçuk İnan: "Elimizi taşın altına sokmamız gerekiyor. Ben ve arkadaşlarım bunun bilincindeyiz"

Elle oynanan bir branşta hentbol,voleybol gibi daha başarılı olacağını düşünüyorum orada elini istediğin yere sokabilirsin.Zaten kız gibi oynuyorsun

Düş yakamızdan da bizde ayağını her yere sokacak tekmeye kafa atacak adam gibi bir oyuncu alalım.

Adam gibi oynayın lan yarın. Sizin sahada uyuz uyuz gezmenizi görmekten bıktık artık bu sezon.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

elini taşın altına sokması gereken yönetimdir ve ilk yapması gereken hamle kız gibi oynayan takım kaptanı selçuk inan'ı derhal postalamaktır...
beyimiz penaltı olacak da atacak ya da denk gelirse bir frikik golü.
orta sahamız ezilmiş gol yeme rekoru kırmışız kimin umrunda ??

Yine topla yarı sahamızı koşarak geçen adamları 30 m geriden izleyerek yapmaya çalışmazsın umarım bunu en azından bu kez.

Üst Alt