Selçuk İnan: "Hakemleri anlamaya çalışıyoruz neden böyle davranıyorlar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Hakemleri anlamaya çalışıyoruz neden böyle davranıyorlar"

339569.jpg

Yardımcı Antrenörümüz Selçuk İnan, Süper Lig'de oynadığımız Demir Grup Sivasspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Selçuk İnan: “Oyuna istediğimiz gibi başladık. Topa hakimdik. 3. bölgede etkisiz kaldık. Daha çok pozisyona girebilirdik. Genel olarak etkisizdik. Pozisyonlardan daha önemli şeyler de var. Anlamaya çalışıyoruz. Necati hoca, ben, Fatih Hoca da konuştu daha önce.”

Selçuk İnan: “%100 penaltı. Böyle gördüm diyor, gözünün önünde oldu pozisyon. Nedense hiçbir takdir hakkını doğru bir şekilde kullanmıyorlar. VAR da çağırmıyor. Bunlarla uğraşmak bizi çok üzüyor ama taraftarlar da kızgın, tedirgin. Anlamaya çalışıyoruz neden böyle davranıyorlar.”

Selçuk İnan: "Oyunun genelinde istediğimiz oyunu oynadık ama pozisyona giremedik."

Selçuk İnan: "Muslera'nın durumunu henüz net olarak bilmiyoruz. Yarın belli olacak ama ciddi gibi gözüküyor. Çok üzgünüz."

Selçuk İnan: “%100 penaltı. Böyle gördüm diyor, gözünün önünde oldu pozisyon. Nedense hiçbir takdir hakkını doğru bir şekilde kullanmıyorlar. VAR da çağırmıyor. Bunlarla uğraşmak bizi çok üzüyor ama taraftarlar da kızgın, tedirgin. Anlamaya çalışıyoruz neden böyle davranıyorlar.”
Biz de anlamaya çalışıyoruz, ne yapıyorsunuz yav siz yanda??

git adam gibi eğit kendini öyle geleceksen gel... çıkmış birde istediğimiz giibi oynadık diyor! çoluk çocuğa kaldı işimiz... kahretsin ya

Üst Alt