Selçuk İnan İş Başında! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan İş Başında!

selcukinan_240416.jpg

Hafta arasında teknik direktör Jan Olde Riekerink ve yardımcı antrenör Ayhan Akman ile yaşadığı gerilimle gündemde olan Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, Bursaspor ile oynanan maçta oldukça hırslıydı.

Nigel de Jong le birlikte orta sahanın merkezinde görev yapan Selçuk İnan 90 dakika sahada kaldı.

Maç boyunca 96 isabetli pas yapan milli futbolcu bu sezonki en iyi istatistiğine ulaştı. %91'lik pas-başarı rasyosu ile kendisine gelen topları olumlu kullanan 31 yaşındaki futbolcu, Bursaspor orta sahasının direncini kıran oyuncuların başında geldi.

Ajansspor

PORTAL HABERİ

Son düzenleme:
bizim medyaya göre başarılı olması için 90 dakika sahada kalması yeterli , çünkü galatasaray'da oynuyor ve elimizdeki en vasat topçulardan biri bize zarar veriyor ondan basında bir tane eleştiri bulamazsınız.

ajansporun da bu haberi yazan muhabirin de ben ...

selçuk iyi oynadı aynı şekilde de jong da iyi oynadı.

ama bu oyun bizden mi kaynaklandı bursadanmı kaynaklandı önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

Selcuk daha fazla radarimda su an , sneijder biraz oteledi elestirileri bu hafta . kabul edersin ki takimda ya da oyuncularda radikal bir degisiklik olmadi ,ya da oyun sisteminde

hemfikirsindir ki bu hafta sneijder farkliydi , bu performansi gostermedigi icin elestiriyorduk , "simdi konus" dedigine gore degisikligin sen de farkindasindir

simdi esas bela bu selcuktan bahsedelim .

Selcuk daha fazla radarimda su an , sneijder biraz oteledi elestirileri bu hafta . kabul edersin ki takimda ya da oyuncularda radikal bir degisiklik olmadi ,ya da oyun sisteminde

hemfikirsindir ki bu hafta sneijder farkliydi , bu performansi gostermedigi icin elestiriyorduk , "simdi konus" dedigine gore degisikligin sen de farkindasindir

simdi esas bela bu selcuktan bahsedelim .
s
Performansini gösteremedigi icin elestirmiyordun, yorumlarini cikartmiyim simdi sana.

Artik oynamiyor, resmen yeteneksiz, artik birsey yapamaz demeye getirdin bir cok kez.

Simdi konus demem, gol istiyordun, al gol atti ses seda yok ama.

Ses var , tebrikler . Boyle oynasin biz de konusmayalim . Butun basin "iste beklenen buydu" diyor ,tum yazarlar ovuyor .. demek ki fark var iste onu diyorum .. selcuk a gelelim

Ses var , tebrikler . Boyle oynasin biz de konusmayalim . Butun basin "iste beklenen buydu" diyor ,tum yazarlar ovuyor .. demek ki fark var iste onu diyorum .. selcuk a gelelim
s
Öyle olmaz iste, bizde bunu anlatmaya calisiyoruz. Önce gelmisine gecmisine küfür et, adami öldür, yerden yere vur, sonra ah pardon tebrikler demekle olmaz bu isler. (Abarti)

Herkes haddini bilip teknik elestiriler yapabilir, ama dedigim gibi, yorumlarin konuda, gir yeniden bi göz at istersen.

hakan yeter , insanca konusuyorum seninle . 300 kusur gun sonra gol atti ,golden ziyade etkiliydi , dikine oynamayi dusundu , surekli saga sola deplase oldu , 1,5 senedir vermedigi mucadeleyi verdi ,saklanmadi

bu tipte oynuyor olsaydi ben o sozleri sarf etmez ,sen de benle haliyle o tartismalara girmezdin . senin sorunun bu , baskalariyla da tartismalarina dikkat ediyorum , uzattikca uzatiyorsun

sneijder kotuydu begenmiyor elestiriyorduk , simdi bu mac iyiydi , tebrik ettik , yarin iyiye giderse ben de yaninda yer alirim , eski haline donerse karsisinda olurum

senin bana bugun bu sozleri soyluyor olman da adamin farkli bir oyun ortaya koydugunun ispatidir .. memnunuz ve insallah boyle etkili devam eder , ve senin "duzelecek" yorumunun hakkini verir

yeter artik , selcuk a gecelim

Benim söylemem farkli oynadigini düsündügümden degil. Sen gol istiyordun, al gol atti, sana göre farkli oynadigini hatirliyorum. Benim icin hep oldugu gibi, belki biraz daha iyi oynadi.

Elestirebilirsin, ama senin yaptigin zamaninda elestiri olmadigini hatirlatiyorum. Elestiri nedir bunu iyi anlamak lazim.

Evet Sneijder bu takimin en önemli parcasi oldugunu kabul ediyorsan, Sneijder Muslera ile gidecek en son oyuncu oldugunu kabul ediyorsan, gecelim Selcuk'u hep beraber keselim simdi.

selcuk u kesemiyoruz cunku adamin 2019 da dek sozlesmesi var , boyle geriye yana oynayip tek yaptigi kalca dayayip yere oturan adami da kimse almaz

Burak'in ayni sekilde kontrati vardi. Taraftar isterse keser, kimse kurtaramaz.

Sneijder bu rezil oyuncu ile de ayni sekilde elestirenlere yaziklar olsun. Insan yedek kalmis derbi macinda, cikar biraz iyi oynamaya calisir.. Ama hala geri pas, ataklari kesme derdinde.

Kesersin ama parasini almaya devam eder, hatta takimdan da yollarsin ama yine parasini alir . Burak olayinin seyirciyle alakasi yok , yani parasindan kurtulmamizin yok , cinden 2 kati teklif gelmese o da basimiza kalmisti

Hırs filan göremedim ben. Orta saha boş olunca bizde bazı isimler sivrildi, Selçuk böyle bir maçta bile etkili olamadı.

Üst Alt