Selçuk İnan, Kadro Dışı Kalabilir! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan, Kadro Dışı Kalabilir!

ne selcuk ne sneijder ele basi sabri ortaligi birbirine katan o bucur , utaniyorum ya su adamdan baris ozbek filan gelsin oynasin gurur duyarim ama su adi cirkef oynamasin takimda.

Yemin ediyorum Emre belezoglunu daha cok seviyorum su gereksizden

ne selcuk ne sneijder ele basi sabri ortaligi birbirine katan o bucur , utaniyorum ya su adamdan baris ozbek filan gelsin oynasin gurur duyarim ama su adi cirkef oynamasin takimda.

Yemin ediyorum Emre belezoglunu daha cok seviyorum su gereksizden

Selçuk un kesildiği takımda sabri oynayabiliyorsa bu linnes ve cavandanın ayıbıdır. Boşuna sabri ye giydirmeyin. Adamın hiçbir suçu yok.

Selçuk un kesildiği takımda sabri oynayabiliyorsa bu linnes ve cavandanın ayıbıdır. Boşuna sabri ye giydirmeyin. Adamın hiçbir suçu yok.
Hadi cavanda mal beyni el vermiyor. Linnes denen adam hocaya ve size ne etti yav. Bir anda ayibi falan oldu. Adamin forvete kadar rol almasinin ayibi selcukun sneijderin hatta podolskininde ayibi o zaman.
Sabri evlat ayagina kulupte ipleri eline almis malesef buna canak tutan da yonetim.

Selcuktan sneijderden once gidecek adam varsa sabri denen yamyamdir.
Herseyi gecip dun yaptigi malligi baskasi yapsa bir daha forma yuzu goremezdi ki cavanda girip sicri batirdi goremeyecek buna eminiz.

Aynı yerden ekmek kazanıp, her gün beraber olan, birlikte mücadele eden adamlar birbirinden nefret ediyor. Sonra da biz niye bu haldayız diyoruz. Seversiniz sevmezsiniz ama dün Sabri fenerli oyuncuların arasında kalmış, olası bir kavgada belki de yalnız başına olduğu için dayak yiyecek, fakat tek bir oyuncumuz gidip yanında durmadı. Böyle şekilde takım olamayız.
Bana Selçuk mu Sabri mi derseniz Sabri derim. Sabri büyük ihtimalle sezon sonu kulüpten ayrılacak. Ama Selçuk'un iki sene daha sözleşmesi var. Aldığı para da 3 milyon civarı. O yüzden şu anda Selçuk'un gitmesi daha iyi olur.

Hadi cavanda mal beyni el vermiyor. Linnes denen adam hocaya ve size ne etti yav. Bir anda ayibi falan oldu. Adamin forvete kadar rol almasinin ayibi selcukun sneijderin hatta podolskininde ayibi o zaman.
Sabri evlat ayagina kulupte ipleri eline almis malesef buna canak tutan da yonetim.

Selcuktan sneijderden once gidecek adam varsa sabri denen yamyamdir.
Herseyi gecip dun yaptigi malligi baskasi yapsa bir daha forma yuzu goremezdi ki cavanda girip sicri batirdi goremeyecek buna eminiz.

Linnes bana birşey yapmadı ama var bir sorun demekki. Aslında oynaması gereken Linnes bence de. ama takım kaptanı kesilebiliyor da Sabri oynuyorsa bunu ipleri eline almakla açıklayamayız. Selçuk için söylesen anlarım ama Sabri ve ipler çok mantıklı değil.

Son düzenleme:
Üst Alt