Selçuk İnan: "Kadroya almayacaktınız neden beni buraya getirdiniz?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Kadroya almayacaktınız neden beni buraya getirdiniz?"

Bu seneyide sayarsak son 5 seneyi yatarak geçirmiş Galatasaray'ın milyon eurolarını cukkalamış bir topçu.. Sağolsun hoca 500.000 euro gibi bir parayı yine yatarak götürecek bu sene.. Ne dese hakkıdır.. Niye beni getirdiniz bıraksaydınızda yataydım demiş

sabah gazetesi zaten paçavra spor haberleride öyle muhtemel mehmet özcan kaynaklı haber adamın her haberi nifak peşinde geçen Feghouli zam haberi yaptı Feghouli yalanladı adamın her haberi art niyetli :mad:

Doğruysa ki değildir bence boş yapmasın.

İlk 18 son antrenmanda beli oluyor. Oda Belçika'da oldu sonuçta.

Ayrıca takımın birinci kaptanı olarak dahil edilir tabiki kadroya özel nedenlerden dolayı bir durum olmadığı müddetçe. Özel durumda da çıkıp izin istemeli.... ağlamayan bebeğe meme ekmek yok.

Selçuk bu kadar hakkını savunabilecek karakterde bir adam değil. Ha olsun ki öbür türlü her ihtimale karşı Belçika'ya götürülür. Son ısınmada Seri-Lemina'dan biri sakatlansa ne olacaktı? Futbolcusunuz abi siz, home office iş mi yapıyorsunuz.

Ofiste şöyle bi durum yaşanmış olabilir, zira Selçuk bunu Terim’e dediğini sağda solda konuşmaz;

Kolpacı1: Olm bu Selçuk kadroda yok, yarın eşi doğum yapmıcak mı bunun, ne diye götürdüler o zaman?
Kolpacı2: He ya ak bana yapsa gider söverdim hocaya valla
Kolpacı1: O zaman böyle bir haber yapmaya ne dersin???? :))))
Kesin yaşanmıştır.
Buraya bakıp transfer haberi yapanlar bile var.
Burada sohbet ediyorduk şu topçu muazzam olur bu bize cuk oturur diye. Sabah haberlerde aynı isimler yazıyordu.

Gscimbom mobil

eşini bukadar düşünüyorsan başından söyleseydin Ben Türkiye de kalayım diye. kadroya giremeyince mi derdin oldu?

Üst Alt