Selçuk İnan Seneye Kalmalı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Seneye Kalmalı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence geçen sezon performansının yanında bu sene gösterdiği performans çok düşük. Aldığı yüksek ücreti hak etmiyor. Ayrıca yanında oynayan Melo nun da performansını kötü yönde etkiliyor.

Cevap: Selçuk İnan Seneye Kalmalı mı?

melo kötü performans gösteriyormuş ve gitmeli mi gitmemeli mi diye tartışılıyormuş Galatasaray taraftarları tarafından.

Eleştiriye açık olalım öyleyse. frikik golü atamıyor Selçuk bence seneye gitsin. Bu takımın buraya kadar gelmesinde büyük payı olan oyuncularımıza BİR KEZ DAHA NANKÖRLÜK yapalım ve gönderelim. Başta Melo gitsin.

Guzel ironi olmus.Taraftar Melo'yu cok cabuk sildi ,zannediyolar ki onun gibi bi onlibero kolay bulunur Melo gibi hem teknik hem mucadele gucu yuksek defansif-ortasaha bi elin parmaklarini gecmez.Juve 27 milyon euroyu bosa vermedi zamaninda, mental olarak biraz sorunlu olmasa zaten Melo Galatasaraya filan gelmezdi,Juve birakmazdi.Giderse yeri cok zor dolar (bi 15 milyona filan)

Selcuk kalabilir bu arada:trollface:

Melo'da iyi Selçuk'ta iyi geçen sezonki mucizevi performanslardan sonra bu yıl işlerin bu noktaya gelmesini bekliyordum açıkçası performans düşüklüğü falan yok frikik atamıyor diye oyuncu yollamadığımız kalmıştı bi onuda yaparsa ilk Türkler yapar zaten

tumblr_llto5sS3f51qidyeqo1_250.gif

Fener pusuda bekliyor, bunu hiç düşündünüzmü? Daha 2 sezon önce ellerinden kaptık :eek:

konu kilit her ne kadar sarcasm yapsanda bizim milletimizde o ince nüans eksiktir anlamaz.ayrıca burayı okuyan tembel gazeteci ve antu var bu baslıgı ciddiye alıp haber yaparlar.

kufur etmeye girmisdim, amma konuyu acan arkadasimiza hurmetim oldugum icin sustum.

Kendi gitmek istemediği sürece kalmalı.

Tamam da tonla para alıyor bu adamlar,iki ekmek bir soğana mı oynuyor sanılıyor.Melo katkı verdiyse karşılığını kimsenin veremeyeceği kadar deste deste para ile aldı.

Böyle şeyler aklımızın ucunda dahi geçmemeli. Hatta 1.kaptanlık Sabri'den alınıp, kendisine verilmeli. :sad007:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt