Selçuk İnan - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Keske Avrupa'da oldugu gibi ilk once genc oyuncularin hocasi olarak baslasa alt yapida.. Bu sekilde kademeli olarak hocaligi daha iyi ogrenecegini dusunuyorum hem gencleri calistirmasi da onlar icin iyi olacakti. Maalesef Turkiye'de direk A takim yardimci hocasi olunuyor futbolu birakan, futbolculuk ile teknik sorumlu olmak cok farkli seyler ve her futbolcu bu konuda basarili olamiyor. Umarim basarili olur yinede.
Senin istediğin Deutschland da olur. Gel sana vize vereyim Alpercim. Konaklama ve çaylar benden.

Tamam Selçuk 2 yıllık futbolcuydu diyoruz da Selçuk'un 2 yılda verdiği katkıyı verebilen çok orta sahamız olmadı son dönemde Melo'dur Sneijder'dir başkası gelmiyor benim aklıma en az onlar kadar saygı görmeyi de hak ediyor bence Selçuk, ben kendisini affettim kötü anacağım birisi olmadı Selçuk

9 yıllık Galatasaray kariyerinde Selçuk'a çok sinirlendiğim tek bir an oldu Mancini döneminde taraftar tepkisiyle Fenerbahçe maçında oyundan çıkmak istediği formayı çıkarıp Tugay Kerimoğlu'na verdiği o an vardı onun haricinde davranışlarıyla yanlış birisi olmadı Selçuk

Umarım Galatasaray kariyerinin 2. dönemi de kupalar ile şampiyonluklar ile geçer... :sarıkalp::kırmızıkalp:

Böyle bir karar alınmış. Yapılacak şey bundan sonra her şeyi bir kenara bırakıp destek olmaktır.
Taraftar olarak yine üstümüze düşeni yapacağız.
İnşallah takımımızdaki ilk yılların gibi antrenörlüğünün ilk yıllarında da ve tabi devamında da çok başarılı olursun kaptan !
Hayırlı uğurlu olsun.

Selamlar herkese kaptanın şerefine bir mesaj yazayım dedim

Belli bir dönemden sonra yeteneklerine ihanet etti tabi bunun bir çok sebebi var.Şu saatten sonra tartışmak lüzumsuz ben kendisini yaptıklarıyla hatırlamak istiyorum

Kendisini kısaca tanımlamak gerekirse attığı imzayla bizim yükseliş serüvenimizin en önemli taşlarından biri olmuştur

Prime döneminde attığı frikikleri de unutmayacağız

674082085013.jpg

Yolun açık olsun kaptan yaptıkların ve ekibimize kattıkların için teşekkürler :tbr:

Belli bir dönemden sonra yeteneklerine ihanet etti tabi bunun bir çok sebebi var.Şu saatten sonra tartışmak lüzumsuz ben kendisini yaptıklarıyla hatırlamak istiyorum

Kendisini kısaca tanımlamak gerekirse attığı imzayla bizim yükseliş serüvenimizin en önemli taşlarından biri olmuştur

674082085013.jpg

Yolun açık olsun kaptan yaptıkların ve ekibimize kattıkların için teşekkürler :tbr:
kardeşim hoşgeldin.
güzel zamanlama oldu :)

674082085013.jpg

Hoşgeldin kardeşim ;)

Üst Alt