Selçuk İnan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nasil yani, Sarper Selcugun alkol icmesine ciddi sekilde tepki mi gösterdi?

Alkolik futbolcu istemiyoruz demiş. Ben de Metin Oktay da rakı içerdi. Maç sonları hatta dedemin alkollü lokantaya gelip içermiş. Onu da mı istemezdin bugün oynasa şeklinde sualimi yöneltmiştim ki, mesaj iki kopya çıktı.

Hem konuyu hem de Sarper’i kaybettik. Acaba adamı da mı sildim diyorum şu an.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alkolik futbolcu istemiyoruz demiş. Ben de Metin Oktay da rakı içerdi. Maç sonları hatta dedemin alkollü lokantaya gelip içermiş. Onu da mı istemezdin bugün oynasa şeklinde sualimi yöneltmiştim ki, mesaj iki kopya çıktı.

Sen su oyuncularin özel hayatinda ne yaptiklari kimseyi ilgilendirmez diyen Sarpere bak hele.
Her gün bizi sasirtmayi beceriyor.

Bu durumda kankası Serkan Şafak ortalığı birbirine katacaktır.

suratını gördüğümde küfredesim geliyor. en iyi zamanında bile sevmezdim bu adamı . demek ki ta o zaman sezgisel olarak boktan bir oyuncu olduğunu anlamıştım

Yeni konunun şerefine.

tt_arena_alemci.jpeg

GS da efsane olarak hatırlanmak kendi elinde..Şimdi futbolu bıraksa yan pas geri pas selçuk olarak hatırlanacak..biraz kıpırdanma var ama kimse güvenemiyor.

Üst Alt