Selçuk İnan - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tam zamani gitmen için. Herşey saman altı edilmiş gayet güzel bir durum ayrılmış olacaksın. İnş para değil de itibarına önem verir gidersin. Emeklerin çok güzel Guzel ayrılmış oluruz

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
güzel ayrılmak yok ağlata ağlata tekmeyi basmak lazım . ah ki ben başkan olacaktım ne fantezilerim olurdu bununla ilgili. mobbing denen şeyin kitabını yazardım bunun üzerinde. yeminle söylüyorum bonservisine 1 tl yazar satardım sonra tekrar satın alır tekrar 1 tlye satardım at pazarındaki uyuz hayvanlar daha bir itibarlı olurdu .

Tam zamani gitmen için. Herşey saman altı edilmiş gayet güzel bir durum ayrılmış olacaksın. İnş para değil de itibarına önem verir gidersin. Emeklerin çok güzel Guzel ayrılmış oluruz

güzel ayrılmak yok ağlata ağlata tekmeyi basmak lazım . ah ki ben başkan olacaktım ne fantezilerim olurdu bununla ilgili. mobbing denen şeyin kitabını yazardım bunun üzerinde. yeminle söylüyorum bonservisine 1 tl yazar satardım sonra tekrar satın alır tekrar 1 tlye satardım at pazarındaki uyuz hayvanlar daha bir itibarlı olurdu .
Kızdık sövdük ama emeği çok. Tam ayrılma zmaani kendi için. Bir Galatasaray mensubu olarak anılmak istiyorsa futbol hayatından sonra şuan gitmeli.

Kızdık sövdük ama emeği çok. Tam ayrılma zmaani kendi için. Bir Galatasaray mensubu olarak anılmak istiyorsa futbol hayatından sonra şuan gitmeli.

aysal sağolsun öyle bir kazık kontrat yapmış ki yaş odunla dövsen gitmez kimse verdiğimiz maaşı da vermez. ilk 11 de çıkmıyor oh mis yata yata servet kazanıyor . niye gitsin ? empati yapıyorum bir çuval parayı bırakıp gitmem . şurda jübilesine ne kadar kalmış zaten .

Bu adam diger cöpler gibi harcamayin simdiye kadar yaptiklari yeter!!!
Maasinda indirime gitsin 1-2 sene daha kalsin bizde biraksin futbolu

Başakşehirde, Emre'min boşalttığı mevkiyi acil doldurman gerekiyor.
Kankan burak'i da yaniniza aldınız mi mükemmel bir kare as olur.(burak,selçuk,emre,arda)
GALATASARAY kariyerini zirvede tamamla ve kötü olmadan degol git.

Bir tek sen gelme, Dursun!
Uzak dur bizden.

Ahmet Bey imzanız muazzam. Umarın hep bu şekilde pozitif kalır :D

Dd3EYV_VwAAEfqi.jpg

o nasıl metin oktay duruşu ya kaburgadaki sinir sıkışmasını dağıtmak için masaj yapıyor sanki

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

herif yaşlandıkça hem euro bazında olan maaşı artıyor hem de euronun tl karşısındaki değeri

bu kadar ballı sözleşme dünya ticaret tarihinde az vardır

sezon sonu hala daha "ben oynamaya devam etmek istiyorum" diye başka takıma gider de jubile yapmazsa yuh olsun

Üst Alt