Selçuk İnan - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bedava oynayacam desede 3 sene katlanamam ben buna. Bu sene tekmeyi vurun kurtulalim seneye 34 olacak herif emre belozoglu gibi gibi degil ki yararlaniriz diyelim. Miskin kaplumbaga

DiDkuhrWAAAIMcQ.jpg

Alacağı garantisi 3 milyon euro'nun 2 milyonunu peşin verip postalanmali.

Hem kalan 1 milyon euro'sun dan hemde son 3 dakika oyuna girip kazanacak 600-700 bih euro dan kurtulmuş oluruz

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Alacağı garantisi 3 milyon euro'nun 2 milyonunu peşin verip postalanmali.

Hem kalan 1 milyon euro'sun dan hemde son 3 dakika oyuna girip kazanacak 600-700 bih euro dan kurtulmuş oluruz

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Nasıl bir çözüm bulacağız bilmiyorum ama keşke imkan olsa da gitse.

Geçen sene saçma sapan maçlarda 33 defa formamızı giymiş.

Öyle bir sözleşmesi var ki 1 dakika oynasa da maç başına 25 Bin Euro alıyor.

3.8 Milyon Euro cukkalamış bizden. Karşılığı 0 gol 0 asist. Ama isterse 10 gol atsın, 5 m2'de oynayan bir veteran kendisi. Keşke biraz adam olsa da sözleşmesini yarıya indirse bu sene için. Seneye de başka takıma gidiyorum ya da burada futbolu bırakıyorum dese.

bu herif sadece ilk geldiği 1.5 yıl top oynadı kalanında yattı,sıfır sıfır sıfır, acilen kadro dışı bırakılmalı..

Renktaşları taktir ediyorum.
Bunun hakkında küfür yazmadan eleştiri yapmayı becere biliyorsunuz...

Ben bunu yapamıyorum ondan dolayı susma hakkımı kullanıyorum.

Vallahi bravo sizlere.

"Evlat" için atsan atılmaz, satsan satılmaz derler.

Hayırlı bir evlat olsa bir kuruş talep etmeden ayrılır idi, üstelik geçen sezonun başında.

Fatih Terim hala bunu nasil oynatiyor anlamis degilim. Tamam kadro dar olabilirde ama adamin katkisi sifir. Sonradan oyuna girip mac basi primini aliyor yazik günah degilmi? Yellow Friday den topladin paralar selcuk gibi adama veriyorsun. Eger orta saha bir yabanci gelirse. Donk da yedek külübesinde oturursa selcukun artik kadroya girmemesi gerek. Yazik günahtir. Linnesi selcukun yerine koysan o bile daha saglam katki verir o bölgede. Selcuk yedekte oturacagina genc bir oyuncu al kadroya fatih hoca

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kalsin ama oynamasin,seneye de.masaya dahi oturulmaksizin tesekkur edilerek bileti kesilsin son uc yildir bosa para aldi zaten yeter

Kalmasın yahu bunun vereceği katkıyı 15 yaşındaki herhangi bir veletten alırız o derece bitik bir adam.
Artık adamspora mı gider trabzona m döner yoksa beşiktaşa mı bilemeyiz nereye giderse gitsin.

Ulan hamitle karaktersizlik yarışması yapsa orada da miskinliğiyle geride kalır bu.

Kalmasın yahu bunun vereceği katkıyı 15 yaşındaki herhangi bir veletten alırız o derece bitik bir adam.
Artık adamspora mı gider trabzona m döner yoksa beşiktaşa mı bilemeyiz nereye giderse gitsin.

Ulan hamitle karaktersizlik yarışması yapsa orada da miskinliğiyle geride kalır bu.
Yahu gitmiyorki yoksa kalmasin benim derdim ucretini azaltip (azaltip derken yine hak ettiginin on katini verir bizimkiler) 3 sene daha imzalamasin,dusurmesin fiyatini seneye dehleyelim

Üst Alt