Selçuk İnan - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dünün amatör topçusu bugün pirlo olmuş...Şaşırdım mı hayır...Taraftarın hali işler acısı. Böyle düşünen taraftar varken beceriksiz ,iş bilmez başkan ve yöneticiler başımızdan eksi olmaz.

Selçuk 40 yaşına gelse de havadan kanatlara ve savunma arkasına pasları isabetli şekilde atabilir, yeteneği var. Hiçbir zaman üst seviyeye çıkamamasın sebebiyse bana kalırsa yavaş düşünmesi, daha doğrusu hızlı karar verememesi. Çoğu zaman topu ayağına aldıktan sonra karar vermeye başlıyor. Bu da Selçuk'un altyapısal eksikliği olabilir. Ağır, hantal bir adam olması da cabası. Kilitlenen maçları, attığı paslar veya duran toplarla açabilir ama yeni sözleşme imzalanmamalı. Jubile teklif edilebilir. Sözleşme imzalanacaksa da 1 yıllık yapılmalı, çok düşük bir yıllık ücret ve maç başına bağlanmalı. Selçuk'la iyi ayrılma taraftarıyım ben. İyisiyle, kötüsüyle bu takıma 7 yıllık emek vermiş bir futbolcu.

11 firsatini kokladi

Soyluyoruz bu adam paraya o kadar asik ki yeni kontrat icin canini disine takacak

Tum sezon yararlanip kontrat verecekmis gibi yapip sene sonunda plaketle ugurlamaliyiz

Gucu 30 40 dakika yettigi icin iyi gozukuyor 90 dakika oynasa saglam soveriz. Keza aynisi sinan icin de gecerli 30 40 dk etkili olur anca ilk 11 topcusu olmaz

Harika yakalamışsın seözleşmesi sene sonu bitecek çöplerden hiç biri bu sene fayda etmez ama bu herif dediğin gibi akmasa da damlayabilir, hiç bu yönden bakmamışım.

11 firsatini kokladi

Soyluyoruz bu adam paraya o kadar asik ki yeni kontrat icin canini disine takacak

Tum sezon yararlanip kontrat verecekmis gibi yapip sene sonunda plaketle ugurlamaliyiz

Bugün gayet iyiydi demek ki iyi ve istekli bir kamp dönemi getirince 30-40 dk'da olsa üst düzey top oynanabiliyormuş umarım şu performansını 45 dk seviyelerine çıkarırsa en azından daha iyi olur

Kipirdanma var hirboda
bu girince zaten iki ön liberomuz daha da defansif oynuyor ve kicini rakibe dayayip pek faul almasina gerek kalmiyor. araya iki top atip zaman kazandiracak, serbest vurus veya penalti oldu mu atacak. akhisar macinda degisiklige kizmistim ama iyidi herif. tabi 3.5 m euroluk adam degilde 1 m euroluk adam olsa öp basina koy böyle yedegi yasina ragmen ama 45dkyi anca cikarir

Eskiden toptan kaçardı şimdi aralara koşu yapıp ısrarla top istiyor ya da topla daha güçlü hareket ediyor değişim olduğu bariz belli oluyor eski günlerine dönmesi kolay değil fakat rotasyon da iyi iş yapıyor zamanla belki de formunu yükseltip güzel bir istikrar sağlar. Bu sene maaşını yarıya indirip 2 yıllık imzalasaydı saygı duyulurdu fakat şu an 3 m euro karşılığını hala vermiyor

Üst Alt