Selçuk İnan - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
seneye bedava kalıyorum dese yine sözleşme uzatılmamalı...lakin dün o leş haliyle bile forma bulursa belhandadan daha faydalı olacağını gösterdi

Yutubda gezerken denk geldi ve izleyip huzunlendim. Hey gidi Xelcuk&Hral AŞ hey. Bu Selcuk nasil bir anda dibe vurdu hayret yaw.

Bu arada 8-3 bitmesi gereken maci 2-3 kazanmisiz. Hamzator bali sagolsun.

Ayrica zımbalı pislik o zamanlarda da kufurbazmis. Haysiyetsiz irz dusmani alcak pislik.

Zamanında yolları ayırsaydık, herkes kendisini çok güzel anacaktı. Hamza Hamzaoğlu döneminde şampiyon olduktan sonra Leicester haberleri vardı. O zaman gitseydi hem Selçuk için çok iyi olurdu hem de bizim için. Zamanında yapılan kontrat çok eleştirildi ancak bir bakıma da mecbur yapıldı. Yabancı sayısı 5'e düşecekti ve mecburen Selçuk'un kontratı uzatıldı.

Doğum günün kutlu olsun kamlumbaga reis
Firikik gollerini özledik
5eaeb47e8be6f3b6b934fa1f69f87ea5.jpg

Galatasaray düşmanlarının.....

Bugün sessizce 25 bin eurosunu kaptı koçum benim be
Sorma yav yine sinir oldum. Ortada fol yok yumurta yok Selcugu oyuna aliyorlar. 5 dakika kala girse nolur girmese nolur. Trabzon yenilgiyi kabullenmis, hakem bitsede gitsek diyor, bizim topcular koca ikinci yari sadece 4 sut cekip maci birakmis, Onyekuruyu kamil ahmetin arkasina kacirma istegi bile hic bir topcuda yokken anlamsiz bir degisiklik oldu. degisiklik yapilacaksada mac basi ücreti olmayan adamlardan birini alirsin.en kötü alt yapidan birini koy iste ne bileyim. her mac 3 degisiklik yapmak zorunda degiliz. yunus disindaki iki oyuncu zaten topa dokunmadi, süre yoktu ki.

Üst Alt