Selçuk İnan - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben Selçuk'un kalmayı hak ettiğinden değil de başka bir sebepten kalması gerektiğini düşünüyorum.O sebep de şu.Şimdi bunu yollarsak lig içinden yeni bir yerli çöpe bonservis+yıllık ücret gömeriz.Selçuk kalırsa sadece yıllık ücret masrafı olur.

Kalır zaten ya hatta 1+1 imzaladı diye söylenti de çıktı.Bu adamda nasıl bir aura varsa her gelen hoca çok seviyor bunu.Terim bile adam tayfa olaylarından sonra silmedi bunu.

Sivas maçında serimizi sabote etti resmen yukarda yazdığım diğer ikisiyle beraber.Uyuz oldum açıkçası o maçtaki tavrına.

üste para verecekse 1 sezon daha kalsın.

ne yapmış da bu adamla sözleşme imzalanıyor yeniden arkadaş.

Selçuk futbolu bırakmayabilir ama Futbol Selçuk'u bırakmış, tadında bırakmak lzm.

Bu adam ilk geldiği sezon çok iyiydi sonra birden dip gördü. Ayhan akman gibi oldu

üste para verecekse 1 sezon daha kalsın.

ne yapmış da bu adamla sözleşme imzalanıyor yeniden arkadaş.

Selçuk futbolu bırakmayabilir ama Futbol Selçuk'u bırakmış, tadında bırakmak lzm.

Bu adam ilk geldiği sezon çok iyiydi sonra birden dip gördü. Ayhan akman gibi oldu

Avatarımda ki şahsın hatasından dolayı dip gördü

Sen futbolcuya hedef vermezsen,rahata alıştırırsan böyle olur.Terim kalsa o kadar dip görmezdi bir de işin psikolojik boyutu var.Ayrıca 2.sezonun 2.yarısında da şampiyonluğa net katkısı var düşüş ondan sonra başladı

Mancini zamanı o forma olayı kilit nokta,taraftarla arası açılınca paramı alır keyfime bakarım modunda takıldı.Fatih hoca olsa böyle olmazdı

Avatarımda ki şahsın hatasından dolayı dip gördü

Sen futbolcuya hedef vermezsen,rahata alıştırırsan böyle olur.Terim kalsa o kadar dip görmezdi bir de işin psikolojik boyutu var.Ayrıca 2.sezonun 2.yarısında da şampiyonluğa net katkısı var düşüş ondan sonra başladı

Mancini zamanı o forma olayı kilit nokta,taraftarla arası açılınca paramı alır keyfime bakarım modunda takıldı.Fatih hoca olsa böyle olmazdı

2 sezondur terim var. adam hala dip aydın ne diyorsun sen yaw. avatarındaki şahısla ne alakası var bunun.

söylediğin şeye kendin bile inanmıyorsun Mahir Koç.

Üst Alt