Selçuk İnan - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5d615e60ae298b1d945f55ce

Denizli'de o penaltıyı kacirmasaydi, fb'lilerin şu an sahip olduğu gazın ve moralin %80i olmayacaktı.
Psikolojik üstünlük tabirinin zıttıdır kendisi. Melonun ekmeğini yedi geldiğinde. Melo bu kulübün 2011 de şahlanışının sembolüdür. Selçuk ise bir kac frikikten ibarettir gözümde burak kadar bile değeri yoktur. 6-7 senedir Bam üçlüsünün yarattığı o bir senelik yan pas etkinliğini cok guzel devam ettirmektedir.

Bu çok güzel bir veriymiş, nerden bulunuyor bu?

Bizim takımın oyun kuramamasındaki en büyük sorun buradan belli oluyor işte. Maç izlerken hep de bundan yakınıyorum.

1) Bizim stoperlerden orta sahaya adam gibi pas gitmiyor. Çünkü ön libero nedense top çıkarırken defansın arasına giriyor. Defanstan topu hep kanatlara oynuyoruz. Böyle olunca da oyun kurucumuz daima Mariano oluyor.
2) Seri vasat bir oyuncu. Selçuk'tan ne artısı var deyince kızıyonuz, şu paslara bak. Kepazelik.

Madem Lemina'yi getirecektik, Selcuk'a niye sözlesme yaptik? Parasini gectim, adamin varligi bile takima zarar. Insanin yasam enerjisini sömürür. Ben yabanci oyuncu olsam Selcuk'u görünce,
burada böyle olunuyormus deyip kendimi salasim gelir. Sunun pas haritasina bakin. Ben Böyle bir sey görmedim. Insan geri pastan baska bir sey bilmez mi? Futbol literatürüne gececek ibretlik bir performans.

bu arkadaşla niye sözleşme yenilendi futbol bunu bırakmış zaten 500 bin euro'ya yazık değil mi.sözleşmesini fesih edin abi şunun parada vermeyin.
zeten daha giremezhiç bir şekilde.

artık pasta yedirme işini bile başkasına kaptırmış

umarım kirli işler çevirerek diğer oyuncuların ayağını kaydırmaz, tudor hocam olsa şu an hatayspor'da fln oynuyordu ama ömrü yetmedi

Üst Alt