GSC Portal - Selçuk İnan'dan Ünal Aysal'ı Ağlatan Mektup! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Selçuk İnan'dan Ünal Aysal'ı Ağlatan Mektup!

selcuk1.jpg

Başkanı için bir mektup yazan Selçuk, “3 sezon boyunca unutulmaz zaferler kazandık. Yola omuz omuza devam edelim” dedi. Bu satırları okuyan Aysal’ın oldukça hüzünlendiği öğrenildi.

Detaylar GSC Portal'da...

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben camiada bu kadar cok sevilen bir baskan daha görmedim; hem basarilariyla, hem kisiligiyle, hem durusuylar, hem bilgeligiyle hem de vizyonuyla 10 numara adam

rakpilerimizde zaten bu yüzden bu adami kovdurmak icin ellerinden geleni yapiyorlar... devlet kurumlarini, medyayi, her seyi kullanarak.

Mektubun sonunda bana bu sözleşmeyi kulübün başkanı babam olsa o bile yaptırmazdı , size baba diyebilir miyim Ünal amca yazmış ama Amkspor yazma gereği duymamış. :D

Eh tabi, sürekli iyi niyetini suistimal edeceğiniz başka bir başkan gelmeyecek tabi, tutuştun hemen. Adam en ağır sonuçlarda bile gözdağı vermek yerine motive etmeyi tercih ediyordu (ha bir noktadan sonra yanlıştı bunu yapması) buda işinize geliyordu. Bu adam gidiyorsa baş sorumlusu sizsiniz. Sizin gibilere güvendiği için bugün gitmek zorunda bırakılıyor. Daha çok mektup yazarsınız arkasından.

Eger gercekse kaptan bi ise yaramis olur
Ayrica mektup yazmasa ya da aysal geri donmese selcuk un sozlesmesi iptal edilmeyecek yani aysala ihtiyaci yok. Kapacagini kapmis zaten

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt