Selçuk Şahin: "Komediye gerek yok, silin 4 puanımızı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk Şahin: "Komediye gerek yok, silin 4 puanımızı"

bu da öyle takımla geziyor.insan utanır biraz mal gibi bi oraya bi buraya, gelmişsin 30 küsür yaşına.

adamın tek yaptığı otobüste maskotluk ve twit atmak.

Keko ya, siz oynayıp siz kaybediyorsunuz. Sizin bütün telaşınız, 10 puandan vereceğiniz şampiyonluğa kılıf ayarlamak. Adam olun düzgün oynayın keko.

ABi benim emrah ile ne isim olur:)zaten avatar yüzünden millet bizi jiletci falan zannediyor..ben Baba'nin sarkilarindan cok iyi niyetli,hümanist tarafini sevdim..emrah konusuna gelirsek,herkes dinler ama kimse dinledigini cevresine itiraf etmez...;)

Sen ne diyon. Ben çok severim. Hemde itiraf ediyorum. Bizim zamanımızda hop,pop mu vardı ...

Pop vardı ama öyle şimdikiler gibi bir günde şarkıcı olanlar değil; Sezen'İ Ajda'sı onlar vardı... ;)

Tanrı istemezse yaprak düşmezmiş, demekki istemedi Emrah dinlemedim, ama yaşım gereği emrah furyasını ve o zamanları iyi hatırlarım. Mahallenin kadınları herhafta toplanır VHS lerden Emrah filmleri izler ağlaşırlardı. Ayrıca genelde 4. levent civarında çekim yaptıkları içinde birkaç kez film çekimlerine denk gelmişliğimde vardı ;)

ABi benim emrah ile ne isim olur:)zaten avatar yüzünden millet bizi jiletci falan zannediyor..ben Baba'nin sarkilarindan cok iyi niyetli,hümanist tarafini sevdim..emrah konusuna gelirsek,herkes dinler ama kimse dinledigini cevresine itiraf etmez...;)

allah aşkına söyleyin, maçın başında verilmeyen bir penaltı mıdır bütün tantana. adam olsaydınız da geriye kalan vakitte hakeme saldıracağınıza oyun oynayıp alsaydınız maçı. neden bu sinir? çünkü korkuyorsunuz. dizleriniz titriyor maçta. kokuyorsunuz çünkü galatasaray gümdür gümbür geliyor. bundan bu sinir ve korku.

Ligin ilk yarısı işler yolundayken, son dakikada golleri atarken, güzel güzel şike yaparken medyada tek fener haberi bulmak neredeyse imkansızdı. Nazar değmesin diyeydi herhalde. Ne oldu şimdi, bir maçta mı bitirdiler sizi? Tükürükler saça saça başakanınızdan malzemecinize kadar hepiniz ne oldu da ağlıyorsunuz? Bırakın bu bizi yiyorlar, önümüzü kesiyorlar ayaklarını. Daha 14 hafta var, kimin kime 10 puan fark atacağını siz de biliyorsunuz. Olmayacak ama, bu sefer yarattığınız kaoslarda siz boğulacaksınız.

Sen ne diyon. Ben çok severim. Hemde itiraf ediyorum. Bizim zamanımızda hop,pop mu vardı ...

Pop vardı ama öyle şimdikiler gibi bir günde şarkıcı olanlar değil; Sezen'İ Ajda'sı onlar vardı... ;)

Ya abi eskiden bir taverna furyasi vardi..hepsi kaybolup gitti..arif susam,cengiz,nejat alp,atilla kaya gibi yüzlerce adam piyasadan silindi..:)

Tanrı istemezse yaprak düşmezmiş, demekki istemedi Emrah dinlemedim, ama yaşım gereği emrah furyasını ve o zamanları iyi hatırlarım. Mahallenin kadınları herhafta toplanır VHS lerden Emrah filmleri izler ağlaşırlardı. Ayrıca genelde 4. levent civarında çekim yaptıkları içinde birkaç kez film çekimlerine denk gelmişliğimde vardı ;)

Benim adım zikredilmiş. :) Benim etrafımda çekim falan olmadı. Kamoyunu bilgilendirmem gerekir. :)

Yok ben genelleme yaptim zaten..sosyetik,entelektüel olup gizlice dinleyen on binlerce insan var...;)

Bu arada konuyla ilgili bir iki çift kelam edeyim. Selçuk'cuğum silinmesi gereken 4 puan yok... Silinmesi gereken en az 18 puan var ve düşürülmesi gereken en az 2 lig var. Bu konu hakkında da yorumlarınızı alalım.

"Ama biz şike yapmadık ki" zırvalıklarına girme ki, adaletsizliğin olduğunu savunduğun yerde gerçekten adalet aradığını ispatlamış ol...

Üst Alt