Selçuk, Semih ve Ahmet Koşu Testini Yarıda Bıraktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk, Semih ve Ahmet Koşu Testini Yarıda Bıraktı!

neyse bi mercek getireyim bari.

be1qSK.gif

Son düzenleme:
Selçuk'u biliyoduk, Semih'in omuz omuza her mücadelede yerleri süpürmesinden tahmin edebiliyoduk ta Ahmet'in fizik antremanına dayananaması şaşırttı.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağır antrenman yaptırıyormuş filan bunlar boş haberler.
Şu Selçuk'u 11'de düşenen td takımı kesinlikle başarıya ulaştıramaz.

Bunlarin yerine elini tasin altina bulan oyuncu bulmak zorundalar. Sanirim bu konuda selcuk hak verip edebiyle yol alir

Bide ahmete sasiranlara ayri bir sasirdim.

Yılmaz Vural:
"Ahmet Çalık antrenmanda üşüdüklerini söylüyor Oyuncular çalışırken durmuş üşümüşler! Çok fazla toplantı yapıyormuşuz ve takımı ofansif oynatıyormuşuz."

Son düzenleme:
Bunlarin yerine elini tasin altina bulan oyuncu bulmak zorundalar. Sanirim bu konuda selcuk hak verip edebiyle yol alir

Bide ahmete sasiranlara ayri bir sasirdim.

Yılmaz Vural:
"Ahmet Çalık antrenmanda üşüdüklerini söylüyor Oyuncular çalışırken durmuş üşümüşler! Çok fazla toplantı yapıyormuşuz ve takımı ofansif oynatıyormuşuz."
Yalnız bu Ahmet Çalık bizde uzun yıllar kalırsa buda ağır abi olur.
Hoca gönderir gruplasma yapar

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tudor bey kamptan sonra Selçuk ve Semih'i takımda görmek istemiyorum yerlerine oyuncu bakın der ve postayı koyarsa gözüme girer aksi halde şu an için mümkün değil. Selçuk ve Semih ile sezona başlaması hayra alamet değil.

ayni antremanlari alt yapidada istiyoruz, a takima cikan oyuncularin cogu ciliz ve suana kadar oyle kasli yada atletik oyuncu gormedim..

alt yapida oynayacak oyunculari secerken karakter olarakda incelenmesi gerek. bugun izlanda bile adini futbol dunyasinda duyuruyorsa bunun nedeni cok calismaktir. hersey yetenek olmadigini bizimkiler bir gun anlamasi gerek. ozelikle genc oyuncularin kisisel antremanlara odaklanmalari gerek ve duzenli yemek yemeleri gerek. bizim oyuncularin cogu yag orani 14% de, bunu en az 7% indirmeleri gerek + fitniss antremanlarda yapilmali

Üst Alt