Selçuk, Takımı Sabote Eder mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk, Takımı Sabote Eder mi?

Selçuk Takımı Sabote Eder mi?

• Evet

Kullanılan: 25 59.5%
  • Hayır

Kullanılan: 14 33.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 3 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    42
İşine bakmak yerine hocasının verdiği kadro dışı kararına tepki gösteren adam için böyle bi soru sormaya gerek bile yok

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

garip gerçekten yandaş medyanın gazına gelip yazılanları okuyorum.
formunu beğenmemek anlaşılır da hakaret küfür garip geliyor bana.
savunmak için değil ama selçuk formayı çıkarıp yere atmadı.
by17 gibi el kol yapmadı
taraftara formaya küfür etmedi
mevzu sadece form düşüklüğü ve arkadaşlığı ise haklısınız formu düşük arkadaşları olcan ve burak gibiler bu iki olayı ben de beğenmiyorum ama hakaret etmek. takımı sabote edecek demek yanlış geliyor bana.

takımda oyuncular arasında fitne çıkaran en sinsi adam vardı o da cok şükür gitti

burak dısında geri kalanları parasına bakar hala daha selcuk diyorsunuz

burakın ne mal oldugunu nasıl sinsi umursamaz oldugunu ne cabuk unuttunuz

Herkez kendi cikarini dusunur, gerekirse Galatasarayida satarlar! Zaten ne baskan var ne dogru duzgun bi yonetici.
Kimse Galatasarayin buyuklugunden korkmuyor, siradan veletler bile Galatasaray formasini giyiyor. Hal boyle olunca kimse Galatasarayin buyuklugunu gormuyor, farkindamisiniz ama dursun geldiginden beri harbiden ezik bir klup olduk. herhangi bir sponsor bulamiyoruz, kimse gs baskanina saygi duymuyor.

evet selcuk sabote eder, sonucta o bizim gibi dusunmez aksine cebini dusunur. Umut bulut ve olcan 2 hafta sonra affedilir. Yeni transfer diye yutturulur kimsede birsey diyemez

Üst Alt