Selçuk & Tolga İkilisiyle Olmayacağını Yönetim Anladı!


selcuk-inan-tolga-cigerci-11-3.jpg

Tüm sezonun Selçuk İnan-Tolga Ciğerci ikilisiyle gitmeyeceğini göz önünde bulunduran Galatasaray Yönetimi, sadece kanat değil ön libero bölgesine de bir an önce takviye yapacak. Fernando konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.


Manchester City’de teknik patron Guardiola’nın takımda düşünmediği isimlerden biri olan Brezilyalı orta saha, ABD kamp kadrosuna da alınmamıştı. Pek çok talibi olan Fernando için yönetim elini çabuk tutuyor. Plan, satın alma opsiyonuyla Fernando’yu kiralamak. Sambacı yıllık ücret olarak 4 milyon Euro talep ederken, gelen haberler Galatasaray’ın 3 milyon Euro barajının üstüne çıktığı yönünde.

27 maçta oynadı

1.83 boyundaki Fernando, orta sahada oyunu her iki yönüyle oynayabiliyor. Geçen sezon 15’i Premier Lig olmak üzere 27 resmi karşılaşmada görev yapan Fernando, 2014’te 15 milyon Euro karşılığında Porto’dan transfer edilmişti. Eğer 29 yaşındaki oyuncu istediği ücrette indirime gitmeyi kabul ederse, iş bitecek.

Fanatik
 
Selcuk Tolga orta sahası ile yeryüzünde ki hiç bir takıma baskılı oynayamazsın. Halı saha takımları , lise takimları dahil.
 
selçuğun yanına kimi getirirsen getir verim alamazsın ama tolga için aynı şeyi söylemeyeceğim tolga yanında iyi bir adamla daha verimli olabilir.
 
Hadi Selçuk'un geçmişinde başarılar var.Bu Tolga denen Almancı nasıl futbolcu olmuş?
Galatasaray gibi bir takımın orta sahasında nasıl oynayabiliyor?
Bunu futbolcu diye alıp bu dallamaya 2 milyon Euro para veren de hiç mi akıl,fikir yok?
 
Yazık ki geç anlamışlar. Anlayışları biraz daha iyi ılsaydı çok muhtemel rahat bir şekilde turu geçerdik.
 
Üst Alt