selçuk'u savunan galatasaraylı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

selçuk'u savunan galatasaraylı

dursun ciksa ve "selcuk performansi iyi olmayabilir ama kaptanimizdir ,emegi coktur" dese , makul bir miktar sucuk ile de bu sozleri suslese mesela

destek cikan olmaz mi halen ?

bence yine de olmaz artik

Selçuk'un savunulacak bir tarafı kalmadı artık. Resmen bitti. Kendi babası, akrabası bile savunmaz artık Selçuk'u.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Abi adam baston ile yürüyor resmen sahada.

5 metre önüne top atamadığı için 1 metreye oynuyor. Geri pas dışında atamadığı için ileriyi unutmuş.

Kağnı gibi ve vurdumduymaz.

Taraftar kendi ektigini biciyor zamanında kredisi sonsuz olan selcuga bugün sövülüyor işte. Herkesi gününde degerlendirip kötü oynadıgı zaman eleştirip önlem alabilirsen bu başına gelmez.Melo kötü oynadıgı halde takımda kalmasını ısteyenlerle selcugu savunanlar o dönem aynı kafadır melo kalsaydı onada suan sövülüyordu. Bu selcukla bu sözleşmeleride taraftarın gazına gelip imzalayan yönetımde sucludur.Herif 1 sezon top oynadı 3 sezon takımın icine etti etmeye devam edecek gibi

Taraftar kendi ektigini biciyor zamanında kredisi sonsuz olan selcuga bugün sövülüyor işte. Herkesi gününde degerlendirip kötü oynadıgı zaman eleştirip önlem alabilirsen bu başına gelmez.Melo kötü oynadıgı halde takımda kalmasını ısteyenlerle selcugu savunanlar o dönem aynı kafadır melo kalsaydı onada suan sövülüyordu. Bu selcukla bu sözleşmeleride taraftarın gazına gelip imzalayan yönetımde sucludur.Herif 1 sezon top oynadı 3 sezon takımın icine etti etmeye devam edecek gibi

Ayni fikirdeyim . Hamit madridden gelirken , schalkeye uzaktan bombaladiginda iyi derken , 2 sene yatarken tukaka diyebilmeliyiz

AMA , o gun omurluk sozlesme verin buna derken ,sonra gonderin gitsin dediginde o yonetimin yanlisina sebep biraz da o istekte bulunanlar oluyor

selcuk gibi adamla yabanci limiti 8 degil 2 bile olsa 5 senelik sozlesme yapilmaz

Selçuk külübün durumu kötü alacağım parayı yarıya düşürelim derse saygı duyardım. Ama bir kuruş bile inmiyorsa gitsin bu yaz.

Bu adam net olarak bitmiş bu adami savunan canli varsa cani çıksın..ama okuyorum izliyorum medyada evren turhan hariç selcuk rezil diyebilen yok..kokuşmuş futbol düzeninin rezili..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jor korkak olduğu için kesemiyor

Korkaklıkla veya çok beğenmekle alakası yok, onun özelliklerinde oyun kurabilen 8 numara oynayacak kim var elimizde alternatif. Ha genç oyuncu vardır onu oynatmaz anlarım ama oyuncuların son dönemlerini bilmiyoruz, ayrıca Selçuk saha içinde lider özellikli bir oyuncu, sonuçta bir TD birçok şeyi hesaba katarak takım çıkarıyor. Selcuk'u savunmuyorum bu arada kötü oynuyor evet. Ama alternatifleri neler ve biz onları hocadan iyi mi görüyoruz biliyoruz?

Üst Alt