selen olsen - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

selen olsen

Yahu millet cinsiyetini bile ters yazıyor foruma üye olurken. Uydurma soyadlar falan. Ben hata mı ettim acep doğru yazarak.. Yükselen bir işadamıyım olm ben, başıma bela almayayım??

Bu arkadasin erkek oldugu nasil ortaya cikmisti.Forumda görüyordum ama erkek oldugunu yeni ogrendim :D Forumda eski sayılırim ama fazla online olamadığım icin bilmiyorum.Bi de azeri bi kiz vardi ona noldu o da mi erkek cikti yoksa :D

**tapatalk**

Bu arkadasin erkek oldugu nasil ortaya cikmisti.Forumda görüyordum ama erkek oldugunu yeni ogrendim :D Forumda eski sayılırim ama fazla online olamadığım icin bilmiyorum.Bi de azeri bi kiz vardi ona noldu o da mi erkek cikti yoksa :D

**tapatalk**

Bu yine iyi. Erkek ismiyle kayıtlı olan birisinin de kız olduğu ortaya çıkmıştı. :asd: son zamanlarda çok ilginç şeyler oluyor forumda. :asd:

Nasıl ortaya çıkıyor onu anlamadım ben hala? Hayır ona göre önlem alalım diğer hesapta :p

Ama cidden kendi istemezse nasıl ortaya çıkacak yav..

Büyük ihtimal forumdan 1-2 kişiyle kanka olarak takılıyor ve aman kimseye söylemeyin diyor. Sonra da bu arkadaşlar diğer kankilerine aman kimseye söylemeyin diyip anlatıyor bu da böyle sürüp gidiyor. Taa ki birisi dayanamayıp foruma yazana kadar. :asd:

bu ismi her gordugumde bu resim aklima geliyor

cahil_552126.jpg

son günlerin merak edilen ismi tanımam birkaç kez yazısını görmüştüm sadece. hakkındaki dedikodular oldukça ilginç doğrusu.

+ reserved :wink-34:

Youtube'da, Facebook'ta, Ekşisözlük'te vs pkk sempatizanı tipleri bilirsiniz. Kendisi de öyle miydi bilmiyorum ama siyasi konulu mesajlarında bazen "Türklerin yaptığı katliamlar" şeklinde imalı içerikler paylaşırdı. Hani sevmeyebilir ona bir şey demem de, insan kendisine bakar değil mi? Hatun kılığına girip milleti kandıran birisi bunu yapıyorsa aşağılığın tekidir. Bu bir yana ben sürekli yaşadığım, sevdiğim ülkem hakkında yalan yanlış şeylerle suçlamalarda bulunulmasını hoş karşılayacak kadar geniş birisi değilim. O yüzden şahsen hiç aramıyorum yazılarını. Hele ki gerçek kimliği ortaya çıkınca resmen miğdem bulanmıştı.

Uzak olsun.

Üst Alt