Selim Soydan: "Beşiktaş, Galatasaray'dan daha iyi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Taraftarlıktan 2 saniye çıkınca adam haklı beyler diyorsun son 2 ayda bjk bizden daha iyi ama pazar günü için ev sahibi avantajıyla 1 adım önde olan taraf biziz bence

Sadece Selim Soydan olsa iyi.. Medyanın buyuk bölümü Besiktaşı sanslı goruyordu. Mactan once CNNTurk de bir spor programında Bestas ve Cimbom un muhtemel kadrolarının mukayesesi yapıldı ve 11 e 7 Besiktaş, 4 Cimbom oyuncusunu yazdılar. Onlara da ders olsun.

Muhtemelen Beşiktaşın tek bir maçını bile izlemeden yapmıştır bu yorumu.

"Ahh kazanıyorlar demek ki iyi oynuyorlar" düşüncesiyle konuşmuştur bunak.

sent via GSC

Mal herif adam Beşiktaş daha iyi oynuyor son dönemde demişti ki haklıydı da biz Kayseri, Fener ve Konya maçlarında bok gibi oynadık.
Malatyayida saysana. Kayseri macindada bok gibi oynadigimizi katilmamakdayim. Sadece kapanan savunmalara sikinti cekiyoruz cok o Feg ve Mariano'dan ekmek cikmayinca atamiyoruz gol.

O degilde TBasaksehir macina gidiyormuyuz aggabey sen bana bunu soyle

Ankaragücü Sivas ve hatta Rize maçını izlemeyince böyle oluyor işte. Başakşehiri de bi Kayseri maçıyla Barcelona zannetmek gibi işte.

her sene böyle kötek yiye yiye şampiyonluğumuzu izliyolar. ne hikmetse hiç birinde de akıllanmıyorlar. seneye de yine böyle konuşacaklar bakın görün.

ekşi sözlüğe baktım buraya baktım diğer taraftar fkrumlarına baktım derbi öncesi.

bjklı taraftarlar bizi hiç gözlerine bile almadılar, hafife aldılar desem hafife almak bile değil. o kadar rahatlardı ki 6da 6 cart curt skor tahmini olarak 1-3 verenler falan vardı. türkiyede hangi deplasman derbisi 1-3 bitmiş. rakibin 2 senedir evinde yenilmiyor, senin kadar o da şampiypnluğa oynuyor. yani bjklı taraftarlar inanılmaz uçuklardı. toki otoban stadında sizi rencide edip şampiyon olacaz, freni patlamış kamyon gibi sizi ezecez.

yahu ben düşünüyorum 2 senedir şampiyon olan bi takım, deplasmana kime gidersen git acaba puan kaybedermiyiz diye bakıyorum ki çoğu gslide öyle. erzurna maçımız öncesi erzurumlulara soruyolar. erzurumlular 1-3 gs yener bizi falan diyor. ben mesela hiç yeneriz diye düşünmüyodum o maçı nitekim 1 1 bitti. keza derbi öncesi, ekşideki gsliler twiterdaki ve burdaki taraftarlara bakıyorum bi temkinlilik var. yani sonuçta bjk geliyor. derbiler her halukarda 3 ihtimallidir. favorisi olmaz, olsa da formalite olur. sanki maç öncesi yorumları okusanız arenaya bayern münih gelecek. her iki tarafıda okuyunca öyle. bi taraf acaba bjkyı yenebilecekmiyiz diye endişeliyken diğer taraf rencide edcez 3 atacaz 5 atacaz siye ortada dolanıyordu. bi de berabere kalırız da demiyorlar kanırta kanırta bizi yeneceklerini iddia ettiler 2 hafta boyunca. taa bursa maçını kazandığımızdan beri bizim maçı bekleyin size küsküyğ verecek tek takım biziz dediler. sonuç olarak geçen seneki gibi küsküyü yediler. penaltımız iptal edilmese net farka giderdi. 5-0 falan olacaktı. zaten fenerli biriyle izledim. penaltı kararı geldiği zaman aha farka gidecek dedi ama hakem gavatı engelledi beşiktaşın rencide olmasını. hakem dün gece bjkyı tarihi farktan korudu. ilk yarı 45dklık oyunda bjk yata yata bizi oynatmadı. ilk yarı sadece top 19 dk oyunda kalabilmiş. diyorum ya galibiyete gelmemiş. nasıl bi güç algısı yarattıysak rakiplerde biz nasıl olsa kaybederiz dedi bjklılar maça çıkmadan. en iyisimi ortamı gerip hakemle oynayalım mağlubiyetin faturasını kendi kucaklarından hakemin kucallarına attılar güya. şuan bjk taraftarı çöptaş denen takımlarını konuşmak yerine hakemi konuşuyolar. şimdi o çöp futbolcuların kolsuz, necip dahi sülalesi rahat.

biz aynı oyunu oynasak şuan necip ve mirin mi ne boksa onun bizdeki kariyeri bitmişti. bizde belhanda aynı uyuzluğu yaptı fener maçında. nerdeyse taraftar devre arası paketlemişti belhandayı terim yalvardı yarım sezon daha diye.

bi ara maç 2-0dayken akıl almaz kontralara kalktık. her 30 saniyede bi karşı karşıya kaldık kaleciyle ne hikmetae kaleye vurmadık. ciddi ciddi tarihi bi fark kaçtı

Bu adamin omru Galatasarayin basarilariyla gecti, oyle bir direk girmiski bunun gotoborguna, bilemezsiniz. Acisi cok, boyle olunca aciz aciz yorumlarda bulunuyorlar.

GALATASARAY yuzunden on binlerce fenerlinin psikolijisi bozuk, ciddi diyorum. Cogu hasta oldu, coguda kafayi yedi.

Üst Alt