Semih Kaya Geri Dönecek İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sem.jpg

Geçtiğimiz sezon Sparta Prag'a transfer olan Semih Kaya'nın, Galatasaray'a dönme ihtimali ortaya çıktı...

UEFA'YA verilecek kadroda altyapıdan yetişen 4 oyunucu zorunluluğu Galatasaray'ı arayışa sürükledi.

Bu kapsamda Abdürrahim Albayrak'ın geçen sezon Sparta Prag'a satılan Semih Kaya ile temas kurduğu ve olumlu cevap aldığı bildirildi.

Deneyimli stoperin önümüzdeki sezon kiralık olarak döneceği öğrenildi.

Sözcü

UEFA'YA verilecek kadroda altyapıdan yetişen 4 oyunucu zorunluluğu Galatasaray'ı arayışa sürükledi.

Bu sene alt yapıya yatırım yapmalıyız. Bizim gibi köklü bir Avrupa kulübüne, bu durum hiç mi hiç yakışmıyor.

2017-18 Sezonu Süper Lig İstatislikleri
TakımU21 Dakikaları
22.jpg

Homegrown'ı transferle halledersin de, clubgrown için yazılacak 4 kontenjan için zaten havuz belli.

Ya o 4 kontenjan boş kalacak eksik kadroyla gireceğiz Şampiyonlar Ligi'ne ya da o havuzdan en ucuza kapatabileceklerimizi alıp koyacağız kulübeye. Zaten lazım olacaksa aynı anda çokça sakatlık ve cezanın denk gelmesi durumunda lazım olur. Fatih Hoca ne karar verirse saygı duyarım.

Aslında biri uğraşsa da homegrown statüsünde olan oyuncu havuzunu bi listelesek. Benim bugün pek vaktim yok.

edit: Clubgrown değilmiş adı, club trained imiş.

Geçtiğimiz sezon Sparta Prag'a transfer olan Semih Kaya'nın, Galatasaray'a dönme ihtimali ortaya çıktı...

Bu kapsamda Abdürrahim Albayrak'ın geçen sezon Sparta Prag'a satılan Semih Kaya ile temas kurduğu ve olumlu cevap aldığı bildirildi.

Deneyimli stoperin önümüzdeki sezon kiralık olarak döneceği öğrenildi.

Sözcü

Aydın Yılmaz bu haberi beğendi..

Neyse biraz vakit buldum. Transfermarkt'ten 2000'den itibaren bulabildiklerimi yazdım.

Süper Lig oynamış olanlar:

Emre Belözoğlu
Sabri Sarıoğlu
Uğur Uçar
Arda Turan
Uğur Demirok
Ferhat Öztorun
Mehmet Güven
Semih Kaya
Emre Çolak
Eray İşcan
Berk Yıldız
Koray Günter(?)
Emre Can Coşkun

Şu an alt liglerde gezenler:

Sedat Debreli, Cafercan Aksu, Cihan Can, Özgür Can Özcan, Anıl Karaer, Uğur Akdemir, Fırat Kocaoğlu, Erhan Şentürk, Murat Akça, Emirhan Ergün, Aydın Yılmaz, Berk Neziroğulları, Çetin Güngör, Berkin Arslan, Caner Öztel, Berkin Arslan, Serdar Eylik, Cem Sultan, Anıl Dilaver, Ahmet Kesim, Semih Oğuz, Cumhur Yılmaztürk, Mertan Caner Öztürk, Alperen Uysal, Birhan Vatansever, İsmail Çipe.

2. kadroyu saymıyorum zaten. Sahada olmaları ile 10 kişi oynamak arasında fark olmaz Şampiyonlar Ligi için.
1. kadro da çok iç açıcı değil. Ama seçenekler belli, Fatih Hoca "çok müşküle düşersem bundan faydalanırım" diyorsa biri için saygı duyarım. Ama o 4 kontenjanı aktif olarak kullanamayacağımız açık.

Üzücü.

Üst Alt