Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu

Cevap: Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu

Semih böyle dememiştir ya da en azından o kadar konuşmadan burayı çekip çıkarmışlardır öncesinde, sonrasında ne demiş bilmiyoruz. Hem burda Semih kısaca "fenerbahçe düşerse kime koyucaz" demek istemiş :D

İslam Çupi zamanında ne demişti : "Fenerbahçe olmaz ise ekonomi çöker". Yani bunlar o kadar değerli birşey sanıyorlar ki kendilerini, "biz yoksak dünya da yok" modundalar.Medya da bu tip şeyleri haber yapıyor.

Bir kere şunları kabul etmek gerekiyor: Fenerbahçe medya için iyi malzeme ve hemen her dönem oldukça popülerler.

Dünyada bu kadar başarısız olup da,bu kadar çok konuşulan kulüp yoktur sanırım. Popüler kulübüz diye övünüyorlar,ki doğru da bu memlekette başarı değer görmediğinden sen popüler oluyorsun. Yani ekmeğin Türkiye'de,dışarıda açsın. UEFA'ya çatması da Türkiye'de şişirilmesi ve kendilerini nimetten saymaları sanırım. Yoksa izahı da yok şu psikolojinin ve yapılanların.

Aslında izahı var,bu kadar başarısız olup da popülaritesini artırarak korumasının; Cumhuriyet Türkiye'sinde İttihat Ve Terakki'yle birlikte belli kesimlerin kendini ifade ettikleri belli kurumlardan bir tanesi Fenerbahçe! Her daim hükümetler tarafından ayakta tutulmaya çalışılmış.Medyada köşe başını Fenerbahçelilerin tutması tesadüf değil.Her zaman hükümetlerle içli dışlı bir yapısı var.Galatasaray ise liseden dolayı devletin "dış işleri" kanadında etkilidir sadece, aristokrat tanımlaması da buradan geliyor.Dikkat ederseniz hükümet - devlet ayırımı yapıyorum.Şimdilerde ise bu ayrım pek net değil.

Bu altyapıda büyük sorun var arkadaş,adam gibi futbol altyapısı eğitimi alacaklarına Arda abileri gibi, karı dedikoları öğreniyorlar..Çıkın topunuzu oynayın arkadaş,size fenerden şundan bundan ya ...Yarında emreyle kanka ol kardeşim tamammı,sonrada bütün Galatasaray düşmanlarıyla enseye tokat oyna ,sabahlara kadar eğlen ...Bak bu taraftar salak zaten ,çiz yolunu ..Sermaye nerdeyse oraya yavşa,karakter falan önemli değil..Sık sık arda abinle telefonlaş o anlatır sana...

Bu altyapıda büyük sorun var arkadaş,adam gibi futbol altyapısı eğitimi alacaklarına Arda abileri gibi,or..spu karı dedikoları öğreniyorlar..Çıkın topunuzu oynayın arkadaş,size fenerden şundan bundan ya ...Yarında emreyle kanka ol kardeşim tamammı,sonrada bütün Galatasaray düşmanlarıyla enseye tokat oyna ,sabahlara kadar eğlen ...Bak bu taraftar salak zaten ,çiz yolunu ..Sermaye nerdeyse oraya yavşa,karakter falan önemli değil..Sık sık arda abinle telefonlaş o anlatır sana...

ahahahahhahaha:asd:

Sorunlu musunuz yahu?Çok ciddiyim probleminiz nedir?Buyrun paylaşın belki birinin yardımı dokunur.Size de yazık.

Kardeş,benimle 2 li diyaloğa girme gerek yok .Sen aklı başında cok zeki bir tarftarsın ,bende fanatik doğru düşenemeyen bir amigoyum tamam.Hadi git şimdi,legolarınla oyna ...Bırak psikologculuk oynamayı,varsa fikrin yaz.

beyler ben dün biraz baktım bu haberin kaynağına ve bi kaç sitede anadolu ajansı kaynak olarak göstermiş. (aa)

bir çok site hiç haber kaynağı vermemiş. google de semih haberini aradığınızda ntv sitesinde bu haber çıkıyor ama tıkladığınızda haber bulunamamıştır diyor yani silinmiş.

anadolu ajansı sitesine giriyoruz ve bakıyoruz semih hakkında tek cümle yok.

Lan neye göre gelip burada Semih Kaya ya saldırıyorsunuz ? Bu haber tamamen asparagas. Doğruluğu kesin bir şekilde yok. Forum yöneticileri aptal bi küfür kısaltması için mesaj yazmama cezası veriyorsunuz bari işe yarayında konuyu açıklama yaparak kapatın.

Yalan haber bu hiç bi yerde yok bulamıyoruz bulan varsada koysun. aksi halde yalan haber yazılıp kilitlensin

@nevzatdindar Nevzat Dindar

DÜZELTME: Semih Kaya 'Fenerbahçe küme düşürülürse ligin anlamı kalmaz' diye bir söylemim kimseye olmadı..AA nasıl geçer böyle bir haber??

Bu altyapıda büyük sorun var arkadaş,adam gibi futbol altyapısı eğitimi alacaklarına Arda abileri gibi,or..spu karı dedikoları öğreniyorlar..

Ve benzeri yorumda bulunan çok değerli Galatasaray taraftarının adamlığını görelim bakalım.Özür dileyebilicek erdeme sahipler mi değiller mi?

nevzatdindar Nevzat Dindar

SEMİH KAYA ile bugün konuştum..İzmir'de ve yarın geliyor..Haberlere çok üzülmüş..Kesin bir dille yazılanları yalanladı..nokta..

Konu kapanmıştır...

Yalan haber. Fb'li basının yalanlarına kanmayın. Akıllı olun.

nevzata inanmam ama. eger soylememisse OZUR DILIYORUM. soylemisse tepkim aynen gecerlidir. boyle bir aciklama gercekse hicbir izahi yok. umarim nevzat bu sefer atmiyodur.

Bence konu cok abartiliyor. Söylediyse ne varmis yani? Bende ayni düsünceleri tasiyorum. Lig zevkinin baya düsecegi ortada ama bunun fenerbahce'nin düsmesine engel olsun demiyorum, aynisini Semih'de demiyor. Dedigi sadece lig zevkinin kacacagi.

Su medyaya kanmayalim lütfen, oyuncularimizi koruyalim!

nevzata inanmam ama. eger soylememisse OZUR DILIYORUM. soylemisse tepkim aynen gecerlidir. boyle bir aciklama gercekse hicbir izahi yok. umarim nevzat bu sefer atmiyodur.

Semihe 1000 düşün bir söyle gibi lafları söylerken, cidden düşünüp mü söyledin herşeyi? :asd: (Herkes için geçerli :asd:)

Bu konu kapatılmadı mı hala. Yalan, kolpa kapatın gitsin. :)

Üst Alt