semih kaya'nın kullandığımız kornerde isabetli kafa vurması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

semih kaya'nın kullandığımız kornerde isabetli kafa vurması

gerçekleşme olasılığı aynı olan diğer olaylar için;

(bkz:antalya'ya kar yağması)
(bkz:emre belözoğlu'nun insan gibi sadece topunu oynaması)

kafa vurduğunu gördün de isabetlisini mi soruyorsun?
adam cepheden gelen toplara kafa vuramıyor defansda sen korneri düşünüyorsun

evet benimde dikkatimi çekti futbol kariyeri boyunca zaten 3-4 tane kafa vurmustur

anlamadıgm şey semih uzun boylu skor yapan bir stoper degil ne halt yemeye kornerlerde cıkıyor

Harbiden la,senelerdir takimda bu herif.
Ama bir kez olsun duran toplardan gol attigini görmedim.
2-0dan cevirdigimiz Samsun maci vardi ama oradada defans oyuncusuna carpti top.Yoksa gol falan olacagi yoktu o topun.

Ben cok iyi hatirliyorum bu herif paf takimda oynarken ara sira ozet izlerdim gs tvde baya gol atiyordu bu kornerlerde. Hali saha gobeklilerin seviyesi > paf ligi

Kafası catlak falan sanırım bunun beyın sarsıntısı oluyor en ufak bısıde rize macındada gorduk o yuzden tedırgın davranıyor kafa toplarında boyle stoper olmaz cech gıbı bı maske taksın oynasın.

futbolda vücudunu nasıl efektif kullanacağını bilmeyen buna rağmen stoperde oynayabilen bir yetenek(!)

sabrinin uzun taçları, kornerlerin ön direğe yapılması, ofsayt kralına pas atılması gibi lüzumsuz ve anlamsız bir olaydır semih'in duran toplarda rakip yarısahada bulunması. bırakın isabet tutturmasını kafa vurması bile mucize gibi bir şey.

tamam vuramıyor anladık.. kornere gidip defansı terketmezsin, olur biter..

bu arkadaş 4-5 senedir istisnasız her kornere gidiyor.. yüzlerce korner eder..

Kimse de çıkıp "hoop semih bey, nereye gidiyorsunuz" demiyor.. hakikaten nereye gidiyorsun arkadaş.. tamamen etkisiz elemansın, üstüne bi de gerçekten gol atabilecek bi oyuncu senin boşalttığın pozisyonu kapatmak için geri gidiyor.. sırf zarar..

Topu topu 2 golü var.1'inde Samsun'da rakibe çarpıp girdi,1'inde Konya'da kendisine çarpıp girdi.Bir de geçen sene Erciyes maçında yanlışlıkla Burak'a asist yapmıştı.Başka da isabetli kafa vurduğunu hatırlamıyorum.

Kafa vurmaya çıkmıyor ki zaten. Konya ve Ts maçlarında ki gibi top birinden seker bana çarpar, gerisi Allah Kerim diyor işte.

Ulan bugünkü pozisyonda dön vur işte topa ya nasıl futbolcusun abi sen dön vur, nasıl bir kazmasın. Futbolcusun ulan işin bu, bütün gün topla haşır neşirsin, bu kadar kazma olunmazki.

yan toplarda süs olsun diye ileri çıkıyor

4-5 senedir takımda daha kafa golü ile gol attığını görmedik. ve bu adam takımın stoperi

Üst Alt