Semih Kaya'nın Satışı KAP'a Bildirildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya'nın Satışı KAP'a Bildirildi!

k5ANlK.gif

Şu adam giderken dahi hakaret eden andavallar var sizi Allah'a havale ediyorum... Teşekkürler tekmeye kafa sokan koca yürek, teşekkürler parayı bulunca kendini bozmayan aslan parçası. Röportajını bile lamborgini siyle değil köyde traktör kullanırken veren alçak gönüllü insan... oynadığı oyunu Galatasaray seviyesinde ben de görmüyorum ama üç kuruş etmeyen adamlar bu adamı tartıyorlar ya beyinlerinde ona illet oluyorum... Bu adam kadar düzgün karakterli bu adam kadar Galatasaraylı olan varsa çıksın ben varım desin.

Şu adam giderken dahi hakaret eden andavallar var sizi Allah'a havale ediyorum... Teşekkürler tekmeye kafa sokan koca yürek, teşekkürler parayı bulunca kendini bozmayan aslan parçası. Röportajını bile lamborgini siyle değil köyde traktör kullanırken veren alçak gönüllü insan... oynadığı oyunu Galatasaray seviyesinde ben de görmüyorum ama üç kuruş etmeyen adamlar bu adamı tartıyorlar ya beyinlerinde ona illet oluyorum... Bu adam kadar düzgün karakterli bu adam kadar Galatasaraylı olan varsa çıksın ben varım desin.

Boşver o oksijen israflarını

Ya şu karakteri temiz kendini bözmamış diye napalım müthiş oyuncu mu yapalım? Saçmalık. Zaten böyle düşüne düşüne batıyor klup. Hakan sessiz adam kalsın Semih temiz çocuk Selçuk karakterli adam ellemeyelim. Ne kadar saçma bi anlayıştır ya. Oyununu oynasın düzgünce özel hayatında ne halt yiyorsa yesin bizi ilgilendirmez

Bu kadar düzgün karakterde bir adamın futbolunu da geliştirip, uzun yıllar takımda kalmasını isterdim ama kısmet. Avrupa'nın en güzel şehirlerinden birine gitmesi onun şansı ve kaderi diyelim. Kendisi adına sevindim, hayırlısı olsun.

Semih bence çok yetersiz bir futbolcu ama güzel bir insan ve iyi bir taraftarımız olduğu aşikar bizde oynamadığı sürece kendisine saygım sonsuz.

Üst Alt