Semih Özsoy: "Beni mahkemeye vereceklerdi, bekliyorum hala vermediler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
semiz-ozsoy-slimani--79249283ff90ade9e01f.jpg

Semih Özsoy: "Bizim söylediklerimizde bir istikrar vardır. Sezon bizim için kötü olduğu kadar lig olarak da çirkindi. Sonuçlarını da gördük. Saha dışı olayları, saha içinden fazla konuşuldu. Umarım TFF seçimleri yeni bir dönem olur."

'Galatasaray şampiyonluğu hak etti mi' sorusuna Özsoy:

"Bizim kişilerle takımlarla sorunumuz olmamıştır. Biz şampiyonluğu kovalayan ligin en büyük kulübüyüz. Saha dışı olaylarıyla değil, hakkıyla ve namusuyla kovalayan her takım hak etmiştir."

Özsoy: "Lig sonuçlandı ve bitti. Bunu önümüzdeki günlerde çok daha iyi değerlendirebiliriz. Hatta televizyon programında da konuşabiliriz. Bizim maçımızdan sonra başka maçı değerlendirmek şık olmaz."

Özsoy: "Beni mahkemeye vereceklerdi hala bir şey yok. Bize gönderme yapanlar kendilerine bir baksınlar. Nasıl buralara gelmişler."

Özsoy: "Göksel Başkan da söyledi. Biz mahkemeye verdik dedi. Kendilerini tebrik ediyorum. Nihat Başkan da sızdırma olmadığını söylemiş. VAR kayıtları var diyenlerin cevap vermesi lazım."

Özsoy: "Abdullah Avcı'yla hiçbir görüşmemiz olmadı. Ersun Hoca ile yolumuza devam edeceğiz."

Hüsnü Güreli ile ilgili Özsoy: "Ben yorum yapmıyorum. Kamuoyu zaten ne olduğunu görüyorum."

UEFA'nın açıklamasıyla ilgili Özsoy: "Gerekli açıklamayı yaptık. Yeniden yapılandırma orada büyük bir etki sağlayacak. En kısa zamanda etkili olabilir ve süreci hızlandırabilir."

Her hafta bir önceki hafta söyledikleriyle çelişen açıklamalar yapıyor. Vasıfsız, dibe batmış kulübün taraftara şirin görünmeye çalışan yöneticisinden fazlası değil. Ciddiye alınacak herhangi bir sözü de yok zaten.

Adama soruyorlar seneye taraftara şampiyonluk sözü veriyor musunuz Semih Bey diye, verebildiği cevap şampiyonluk mücadelesi vereceğimize söz verebilirim diyor.

Farkında değiller ama hem taraftar hem yönetim olarak yavaş yavaş o büyük kulüp yapısından, hissiyatından uzaklaşıyorlar. 2020 sezonu bunların son kurşunu, onu da tutturamazlarsa nefes alacak oksijen bulamayacaklar.

Üst Alt