Semih Özsoy: "Federasyon'daki Fenerbahçeliler transfer görüşmelerine girmiyor!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Özsoy: "Federasyon'daki Fenerbahçeliler transfer görüşmelerine girmiyor!"

Hep siz haklisiniz hep size haksizlik yapilir ,yillarca yolunuz baltalanir sampiyonluklariniz calinir. Zaten bu tff adil olsa yillar önce bir iki kademe küme düser fenerbahce diye birsey kalmaz mecburi iflas edip yeni takim kurmak zorunda kalirdiniz, ama siz hala aglayiniz hala herkes fener düsmani deyiniz nasil olsa yaptiniz bütün pisliklerinizi örten birileri var

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali dürüst denen herif maşallah kime çalışıyor belli değil ama sürekli bize yamiyorlar. İstemiyorum arkadaşım istifa etsin, hatta tüm federasyonu istifa etsin. Var mısınız? Demirören gidecek yeni gelen şike konusunda bunlara arka çıkmayacak diye odleri kopuyor.

Akhisar ve Erzurumspor'un doğrudan rakiplerinin hakemler üzerinde kurmaya çalıştığı bu baskı üzerine açıklama yapmaları lazım.

Bizi ilgilendiren bir durum yok.

böyle çok iyi. gördüğüm kadarıyla birçok fenerli de bu açıklamalara destek verip leş gibi takım oldukları gerçeğini unutuyorlar. güzel uyutuyorlar uyandırmayalım da küme hattında kıvransınlar

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fb bizim rakibimiz olamaz. Ben bunları ezeli rakip gibi görmeye bize hakaret olarak sayarım. Futbolun kanseri bu camia. Yöneticisi, taraftarı, futbolcusu, hepsi ayrı iğrenç. Beter olun haysiyet yoksunları

Diger dediklerini okumadim da Ali Durust konusunda kim ne dese hakli olur acikcasi sacmasapan bir is oradaki kisilerin tarafsiz olmasi gereklilik.

Bizim adimiza faydasi olmadigi gibi boyle dile dusuruyor gereksiz bir profil.

"Müftüoğlu'nu hazırlıyorlar"

MHK'nin gitmesi bizi kesmez. Yusuf Namoğlu herhalde gidici... Biz 80'lerde 90'larda 'Bak biz Fenerbahçe'yiz, gönderdik" diyecek konuların peşinde değiliz. Namoğlu gidecek, hatta şimdiden yerine gelecek Kuddusi Müftüoğlu'nu da hazırlamaya başladılar.

Bu herif Namoğlu gidecek bilgisini nereden almış acaba?

Üst Alt