# Semih Şentürk - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Cevap: # Semih Şentürk

bize gelse ilk 11 topçusu olamayacak yine yedek yine yedek gitsin mersine falan ilk 11 de oynasın

bazı şeylerin mantığı yoktur.....

değişikik bazen iyidir.

Yedek gelecek ise isterim, maç değiştirebilen, top dağıtabilen , sırtı dönük oynayabilen bir forvet( ne var bu adamda diyenlere de belki fikir olur)

Sanırım Fenerbahçeli kendisi, büyük ihtimalle ilk 11 oynayabileceği bi yere gider.

Semih Şentürk twitter hesabını kapatma kararı aldığını söyledi. Galatasaray'a hayırlı olsun diyebiliriz sanırım.

_semihsenturk Semih Şentürk

yeni yeni keşfettim ancak twitter hesabımı kapatma kararı aldım :)

_semihsenturk Semih Şentürk

pazartesi ya da en geç çarşamba günü, yenilenip faaliyete geçecek olan kişisel sitem üzerinden duyuruları geçeceğim.

Yedek gelecek ise isterim, maç değiştirebilen, top dağıtabilen , sırtı dönük oynayabilen bir forvet( ne var bu adamda diyenlere de belki fikir olur)

Sanırım Fenerbahçeli kendisi, büyük ihtimalle ilk 11 oynayabileceği bi yere gider.

Fenerbahceliyim, ve Semih giderse cok uzulurum.

1-Fenerbahce'nin ne yazikki 10 senedir altyapisindan cikarabildigi yegane oyuncudur.

2- Sizin yazinizi begendim. Bizimkiler de anlamadi hala, bu adami ozel yapan zaten yedekten gelip mac cevirebilmesi. Ve boyle ozel oyuncular cok az bulunur.

3- Semih gitsin diyen FBlileri, Semih gelmesin diyen GSlileri anlayamiyorum. Bu adam yedekten gelerek gol krali olmus bir adam. Sezonda min 10 gol ortalama ile oynar. Efendidir, duzgun bir adamdir.

Umarim bizde kalir, eger GS'ye giderse gercekten cok uzulurum. Belki cogu Fenerli uzulmez, ama sonradan cikar acisi.

Semih gelmek istiyorsa bence kesinlikle gelsin. Harika bir yedek olur ve yedek kalmaktanda asla gücenmeyen bir oyuncu.. Hatta yedekten girincede maç kazandıran bir oyuncu.. Mutlaka düşünülmeli

kendine piyasa yapıyor taraftarı uzerıne öekmeye calişiyor amacı galatasaraya gelmek degil piyasa yapmak fıyatını artırmak

kendine piyasa yapıyor taraftarı uzerıne öekmeye calişiyor amacı galatasaraya gelmek degil piyasa yapmak fıyatını artırmak

Bu sene taraftar Alex ve Niang'a okadar kitlendiler ki Semih'i düşünmeye niyetleri yok bence.. Ki 2 gün sonrada sözlemesi bitiyormuş bugün öyle bir yazı okudum..

Emenike'de geldi durumu orada ne olur bilmem ama ben Semih'in herzaman ilk 11'de oynayacağı bir takıma gitmesinden yanayım . Bize gelirse de hayır denmeyecek bir oyuncu tabi rotasyona canlılık katar .

Fenerin bu adami Euro08'den sonra pazarlayamamasi komik. Semihin gelmesini isterim. Hemde sirf Fenerin elinden ciddi bir silahini kapmak icin isterim.

Fener oyle Semih'i kolay kolay birakmaz. Sampiyonlar ligi icin kadronda kendi altyapindan yetistirdigin futbolcularin bulunmasi gerek.Ellerinde Semih ve arti Volkan Babacan ve Okan gibi iki tane zittiriktan adam var. Fener bu adamlarin tursusunu kurar yinede satmaz..Satamaz.

Her sene gündemimize gelir sonra sözleşme uzatıp "çok çalışıp formayı alacağım" diye açıklama yapar. Her yıl aynı şey.

Üst Alt