# Semih Şentürk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Semih Şentürk

Gelmesini isterim ama Aziz yıldırım onu kolay kolay bırakmaz bize. hayırlısı neyse o olsun.

Taş yerinde ağırdır, bizim direk beklentilerimizi karşılayacak bir oyuncu değil, ben de beğeniyorum futbolculuğunu, kişiliğini ancak gerek yok. Baros, Nonda ve olası Sercan transferini düşününce mantıklı gelmiyor. Diğer bir hususta, bu konularda geri kafalıyımdır, Fener ile özdeşleşmiş bir oyuncunun alınmasına pek sıcak bakmam.

Keşke gelse, ama gelmez.Nasıl ki Arda Fenerbahçe'de oynamaz aynı şekilde Semih'te Galatasaray'da oynamaz.

Stili, bitiriciliği, maç içindeki katkısı ve birçok yönüyle her takıma çok ciddi katkılar sağlayabilecek bir isim.Türkiye'nin en iyi golcüsünün takımında olmasını kim istemezki.Bu sistemde 30 golü dahi bulabileceğini düşünüyorum Semih'in.

Yazık oluyor Fenerbahçe'de yıllardır adama.Fenerbahçe'nin Semih'ten yararlanamaması işimize gelir ama milli takıma zarar, Semih gibi bir futbolcunun kariyerine zarar.Bize gelmese de Fenerbahçe'den ayrılmasını isterim.Avrupa macerası onun için çok iyi bir yükseliş olur.

Keşke gelse, ama gelmez.Nasıl ki Arda Fenerbahçe'de oynamaz aynı şekilde Semih'te Galatasaray'da oynamaz.

Stili, bitiriciliği, maç içindeki katkısı ve birçok yönüyle her takıma çok ciddi katkılar sağlayabilecek bir isim.Türkiye'nin en iyi golcüsünün takımında olmasını kim istemezki.Bu sistemde 30 golü dahi bulabileceğini düşünüyorum Semih'in.

Yazık oluyor Fenerbahçe'de yıllardır adama.Fenerbahçe'nin Semih'ten yararlanamaması işimize gelir ama milli takıma zarar, Semih gibi bir futbolcunun kariyerine zarar.Bize gelmese de Fenerbahçe'den ayrılmasını isterim.Avrupa macerası onun için çok iyi bir yükseliş olur.

rolln.gif

stili, bitiriciliği.... türkiyenin en iyi golcüsü..... 30 dahi gol...... semih gibi bir futbolcu...... kariyeri........ Avrupa macerası..... yükseliş..........

rolln.gif

üç soru ;

1. devamı var mı ?
greengrin.gif

2. fenerli diğilsin dimi arkadaş...

3. prrrrrrrrrangggzuhahahhahahahahahaaaaaahaha

bu herif bizde paf 18'de bile oynayamaz... rezalet topçu, beleşçinin teki... 5 para etmez konuşulmaya dahi değmez...

Bize gelirse yedeklikten kurtulamaz, baros ve nonda'nın ardından 3.forvet olmayı kabul ederse gelsin. Kadro zenginliği olur. Türkiye kupası maçlarında oynar :)

Aman kalsın...Ardaya yaptıklarından sonra...Ayrıca guiza'nın yedeğini napcaz paf'a mı gönderelim :)

Yav ne Semih'i millet? Bu adam cok kotu bir oyuncu ve bunu hic bir sekilde Fenerbahce de oynadigi icin demiyorum. Dardanelspor'un 20'lik bir santraforu Koray Kurt Semih'i forvet diye sittin kez cebinden cikarir. Bu adamin isi gucu oturup bos kaleye top yuvarlamak. Fenerbahce gibi vizyonu ve hedefleri kucuk bir takim icin muazzam bir forvet, ama Galatasaray gibi dunyaya mal olmus, hedefleri Barcelona ve Real Madrid'inkinden farksiz bir kulubun A2 takiminda Cem Sultan'i dahil kesemez.

yapmayın baylar bu adam değilmiydi euro 2008de kritik goller atan bu değilmiydi fbde gol kralı olan.gelsin isterim hemde ölümüne.kendini tekrar kanıtlamak için yüreğiylede oynar.haber yalandır ama gelirse bomba olur 5 sercan etkisi yaratır

Ya beyler saçmalamayın ya utanmasanız adamı amatöre yolluyacaksınız...

Semih Türkiyedeki Türk forvetler içinde en iyisidir bana kalırsa..

Adamda forvette olması gereken bütün özellikler var ve bu adam devamlı ilk 11 de oynatılmıyor.

Bu adam ilerde top tutar,Pas yüzdesi yüksektir bitiriciliği fena sayılmaz,arkadaşlarına servis yapar,2 ye bir yapar vs vs...

Bu açıdan bakıldığında formda olduğunda bana kalırsa Türkiyede her takımda banko oynar yada OYNATILMASI gereken oyuncudur...

Şahsen Semihin forvet özelliklerini beğenirim ve bizde olmasını istediğim oyunculardandır Semih...

Ama tabiki Fenerli ve geleceğini de düşünmüyorum,diğer açıdan bakarsak almak için girişimimizin olduğunuda düşünmüyorum...

Ama burda herkezin aşaladığı gibi bir oyuncu da değil...

Semih bitirici bir striker'dir.Hemde bizim su aralar hasretini cektigimiz.Forlan'ın 2 gomlek assagını dusunun iste.

Galatasaray'ın forvete ihtiyacı yok. Hele 30 yaşına gelmiş Forlan'a hiç yok.

Forlan'ın bonservisi 15 den aşağıya olmaz. Onun yerine Miguel Veloso yada onun ayarında bir oyuncu alabiliriz orta sahaya. Yada yaşı ilerlemiş oyuncu alıcaksak bile defansa Carvalho gibi bir adam alırız çok daha uygun fiyatlara.

Yahu Semih'i savunanlar, kac buyuk macta takir takir oynadi bu adam? Biri bana anlatsin. Hasan Kabze de sonradan girip golunu atiyodu.

Semih'i savunanlar, kac buyuk macta takir takir oynadi bu adam, biri bana anlatsin. Kac hoca geldi gecti hangisi Semih'i banko dusundu? Zira ilk 11'de yani sahadaki diger adamlarla esit basladigi %95 macta bariz ne oldugu ortaya cikiyor. Hasan Kabze de sonradan girip golunu atiyodu ama bu adamlar asla Galatasaray'in topcusu degil, olamaz da. Semih'e en en en kotu durumda yakin markaj uygulat isi tamamiyle biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt