'Sen kimsin Reha Muhtar?' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Sen kimsin Reha Muhtar?'

Cevap: 'Sen kimsin Reha Muhtar?'

emre kardeş... ona bakarsan kendisi okuyamıyor diye sürüyle insana burada hakaretler edebilirsin.. ben sadece "Ezik tavırlar içine girmeye gerek yok" dedim diye 3 gün ceza aldım şaka gibi :) yanlış anlama sırf bu iki gereksiz insan yüzünden banlanmana gerek yok diye söyledim sonucta kızsakta kural kuraldır ve modlar kuralları uyguluyor (bazen kurallar dışına çıksalarda )

İlginç şeylerden ceza alabiliyoruz malesef evet . Adamlar msjlara cevap verip birbirlerini like lıyolar :D

Neyse saygılar modlar

Ahmet Cakar:"beyler simdi beni sevmiyosunuz anladim tirnak icinde "nefret ediyosunuz" ama yeter bu reha gina getirdi bana bütün reytingleri aliyooo eee bana ne kaliyo beylerrr tirnak icinde söyleyorum "para yok".Reha adamsan ask-i memnun reyting rekorunu kirarsin adamsan yaparsin."

Sezon boyunca onlarca kehanette bulunuyor, biri tutunca Çakar bunları söylemişti deniyor.Ya tutturamadıkları:) 1-2 kere denk geldim Bjk şampiyon olacak dedi, D.kiev Bjknin rakibi olamaz çok rahat geçer dedi.Onu dedi bunu dedi , değil çeyrek asır yarım asırlık yorumcu olsa ne olur?

Üst Alt