Sene Sonu Serbest Kalacak Oyuncular (2010-2011 sezonu sonu) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sene Sonu Serbest Kalacak Oyuncular (2010-2011 sezonu sonu)

Cevap: Sene Sonu Serbest Kalacak Oyuncular (2010-2011 sezonu sonu)

Barzagli derim şuanlık yabancı isim. Yani alınabilcek milyar tane yabancı var lakin zor gibi duruyor. Zor olmasa da riskli biraz. Barzagli gelsin, ağırlığı Türk isimleri yenilemeye verelim. Selçuk, Tunay, Bobo vs vs vs.

Eski yorumlara baktım, gelecek sezon Türk olabiliyormuş, arkadaşların yalancısıyım.

Bizim son 10 yıldır iyi türk oyuncusu aldığımızı gördünüzmü? Ben şahsen hiç beklemiyorum.Yine giderler yıldız yabancı alırlar,orta sahaya kazma türkleri doldururlar.Sonra başkan çıkar boğuk sesiyle herşeyi yapıyoruz,en iyilerini alıyoruz ama şans yok diye konuşur.Futboldan anlamadığınız zaten belli.Kadromuz yeterli dediniz uefada karpaty e elendik.Kadronun yeterli olduğunu sadece yöneticiler söyledi.Herkes biyerlerini yırttı yeterli değil ama nafile.

seneye yabancı transfer istemiyorum

elano gitsin insua bonservisi alınsın bitane genç ya tutarsa forvet transferi yapılsın yabancı illa olcaksa

seneye sadece Türk oyuncular istiyorum bütün transfer bütçesini kaliteli yerli oyuncuları ayırsınlar

Serdar Taşçı

Selçuk İnan

Gökhan İnler

Hamit Altıntop

en az iki tanesi gelmeden Avrupa'da başarı hayal bence

Selçuk İnan(Trabzonspor)

kesin alınmalı.Eğer anlaşılamazsa Neill'in yerine çok kaliteli bir yabancı bulunmalı.

Phillippe Mexes(Roma) ve türevleri(Andrea Barzagli) gibi.(Değeri en az 10-12 Milyon EURO tutar biliyorum,ama çağ atlatır)

Serdar Kesimal(Kayserispor)

Ömer Toprak(Freiburg)

2'lisinden biri defansa alınmalı.

Orta sahaya Selçuk İnan dışında çok kaliteli bir yabancı daha alınmalı.Ama eğer Selçuk İnan'a bonservis ücreti ödeyeceksek(max 5 Milyon Euro),o zaman gelecek vaad eden bir oyuncu yeter,beleşe gelecekse eğer,iyi bir isim daha alınabilir.

-----------------------------------Ufuk Ceylan------------------------------------------

-Sabri-----------Mexes-----------------------------Serdar Kesimal---------İnsua----

---------------------------Cana-----Selçuk İnan----------------------------------------

-Pino--------------------------Misimovic-----------------------------------Arda---------

------------------------------Baros--------------------------------------------------------

Şu kadroyu kurmak çok mu zor allah aşkına.

GİTSİN ARTIKLAR

1)Elano Blumer:7 M Euro civarına satılmalı.

2)Servet Çetin :4.5 Milyon Euro,bu takımda ki miladını doldurdu.

3)Barış Özbek

4)Ayhan Akman

5)Mustafa Sarp(hepsinden 2 Milyon Euro bile elde etsek kardır,ki eder.)

6)Aykut Erçetin:500.000 Euro (olmadı olmuyor)

Gelecekler

1)Selçuk İnan : Beleş veya max 5 Milyon EURO

2)Phillpe Mexes :10 Milyon Euro civarı

3)Serdar Kesimal :3 Milyon Euro

4)Volkan Şen :7 Milyon Euro( eğer Arda satılırsa)

şu hameler bizi 4 sene şampiyon yapar.

Serdar Kesimal: 21 yaşında,ayağı çok düzgün,defansı git gide gelişiyor,pozisyon bilgisi iyi.

Volkan Şen : Bana göre mükemmel bir kanat oyuncusu.Hız var,bencilliğini yendi,zeka var,fiziği güçlü daha ne olsun.

Mexes: Avrupanın sayılı stoperlerinden agresif,sert,ayağı mükemmel.Bülent+Popescu gibi.

Selçuk İnan:Şutlar çok iyi zaten herkes görüyor,iyi pasör,zeki,tekniği sağlam,defansif açıdan da Cana'yı tamamlar

volkan 8 mılyon fıyat cekerler.sercan ayrılacak gibi durmadan yedek kalıyor devre arasında nabız yoklanmalı.ne barzaglı ne mexes turkıyeye gelır,hayallerde yasamaya gerek yok.selcuk ınan gs ye gelecek gıbı bı hıs var ıcımde,ocak ayına kadar kontrat yapmazsa trabzonla bılınkı anlasmısızdır.zaten mart gıbı selcuguda kadro dısı bırakırlar ımzalamıyor dıe:)

Selçuk sözleşme imzaladı diye biliyorum ben . Hacısalihoğlu söylemişti .

Tunay Torun 1990

Piotr Trochowski 1984

Hugo Almeida 1984

Steven Pienaar 1982

Mahamadou Diarra 1981

Yasin Pehlivan : Satın alınsın.

Veli Kavlak : Satın alınsın.

Bunları alıp ;

Mustafa Sarp

Ayhan Akman

Barış Özbek

Aykut Erçetin

Gökhan Zan

Hakan Balta (G.Saray'da Artık forma şansı bulması zor.!)

Arda Turan (Bey EFENDİ gidiceksede onun yerine alınacak bu şartlarda en uygun oyuncu Pienar olur.)

Bunları'da gönderirlerse En az 4 yıl şampiyon biziz !!! Tabi kiraya verdiğimiz gençlerde var... Hele bunların içlerinden öyle birisi varki Rijkaard'ın düzenli forma şansı vermesi halinde Arda Turan'ın yerini rahatlıkla kapatacak Serdar Eylik var... Emre Çolak ile müthiş 2'li olurlar.. Zaten A2'de öyleydi :D Çok mu zor ?

serdar eyilik arda turanın yerını RAHATLIKLA kapatacak diye bır yorum yapıyorsan gslılıgınden suphe ederım.ayıptır.turkıyenın en ıyı futbolcusunu bu kadar kucumsemek

serdar eyilik arda turanın yerını RAHATLIKLA kapatacak diye bır yorum yapıyorsan gslılıgınden suphe ederım.ayıptır.turkıyenın en ıyı futbolcusunu bu kadar kucumsemek

Hocam sana muhaefet olsun diye söylemiyorum

Serdar Eylik 4 maç 2 gol başladı Denizli`de

İnşallah daha iyi olur döner

Arda`dan sonra alt yapı baya durdu

Tunay Torun 1990

Piotr Trochowski 1984

Hugo Almeida 1984

Steven Pienaar 1982

Mahamadou Diarra 1981

Yasin Pehlivan : Satın alınsın.

Veli Kavlak : Satın alınsın.

Bunları alıp ;

Mustafa Sarp

Ayhan Akman

Barış Özbek

Aykut Erçetin

Gökhan Zan

Hakan Balta (G.Saray'da Artık forma şansı bulması zor.!)

Arda Turan (Bey EFENDİ gidiceksede onun yerine alınacak bu şartlarda en uygun oyuncu Pienar olur.)

Bunları'da gönderirlerse En az 4 yıl şampiyon biziz !!! Tabi kiraya verdiğimiz gençlerde var... Hele bunların içlerinden öyle birisi varki Rijkaard'ın düzenli forma şansı vermesi halinde Arda Turan'ın yerini rahatlıkla kapatacak Serdar Eylik var... Emre Çolak ile müthiş 2'li olurlar.. Zaten A2'de öyleydi :D Çok mu zor ?

Veli`nin sözleşmesi 2011`de bitiyor

Sene sonu uzatmazsa boşta

Devre arası makul bir fiyata alınabilir

Yoksa Avr. Şamp. elemelerinde Avusturya ile aynı gruptayız

Olası bir kıpırdanmasında arkasından bakabiliriz

Farkındaysan Arda içinde Hasan Şaş'ın yerini nasıl alacak diyorlardı... Forma şansı bulup iyi değerlendirmek demek Arda Turan'ın şuan ki durumuna gelmek demek ;) Zaten Serdar Eylik ve Emre Çolak , Arda Turan'ın stili ile aynı olan 2 tane çok değerli genç futbolcular olmasının yanında , Arda Turan'dan 2'side çok hızlı... Serdar ve Emre'nin üstüne çok düşülürse Arda'dan çok daha iyi olabileceklerinin göstergesidir bu özellik bana göre. Arda sadece beyni ile rakipi geçiyor ve hep aynı hareketi yapıyor. Sol çizgiye inip , sağ ayağı ile sağ'a çekip ortasını açıp yada şut çekiyor.. Ama durum hem Serdar için hem'de Emre için çok farklı. Çünkü 2'side çok hızlı , seri ve bir o , kadar'da zeki çocuklar.. Bilmem anlata bildim mi?

elano 7 milyon euroya satabiliriz.

barış-mustafa-ayhan-servet dörtlüsü 6 milyon euro ederler.:)

kaptan arda gitmek isterse oda 17-18 milyon euroya gidebilir.ama kalması önemli.

7+6+18=31 milyon euro yapıyor.

savunmaya ömer toprak-orhan şam(yedek olarak)-el yasa süme(yedek olarak)

ayrıca keşke alabilsek mexes savunmamızı uçurur ama zor.:SS:

orta sahaya selçuk(bedava) hamit altıntop(bedava) nizamettin (yedek olarak) ve yekta kurtuluş(yedek olarak)-tunay torun

forvet maxim choupa motingi öneriyorum.21 yaşında uzun boylu hızlı bir forvet.barosa alternatif çok rahat olur.

------------------------------ufuk ceylan----------------------------------

sabri------------mexes--------------------ömer toprak--------------insua---

-----------hamit altıntop-----------cana-------------selçuk inan-------------

---------------------------------misimovic----------------------------------

-------------------baros--------------------------mouting-------------------

yedekler

emirhan-ali turan-orhan şam-h.balta-yekta-tunay nizamettin-mehmet batdal-pino-tamudo(tecrübeli forvet olarak)

iyi kadro ama bizim yönetim böyle bir kadro hayatta yapmaz.:( :(

Selçuk İnan 1985

Ceyhun Gülselam 1987

Koray Arslan 1983

Alper Potuk 1991

Yiğit İncedemir 1985

Yiğit Gökoğlan 1989

Olmayan kaliteli yerli kalitemiz baya bir tavan yapar.

Kadro yaptıkça yapasım geliyor... Fakat yönetim birşey anlamıyor kadrolar boşa gidiyor :D

----------------Ufuk---------------

--Sabri---Mexes---Servet---Insua--

---------Musa Ç.-----Lorik Cana------

---------------Misimovic----------------

---Pino-------------------------Arda---

----------------BAROS-----------------

YEDEKLER : Mehmet B. , Emre , Serdar , Sinan O. , Elano , Kewell

Elimizdeki oyunculara yapılacak (tabi eğer denilen 2-3 takviye daha olucak konuşması için diyorum) en iyi takviye bu olmalıdır. Zaten Rijkaard'ın artık birşeyleri anlaması ve takımı yapılandırması gerek. Çünkü elinde çok değerli 2 yönlü yaşı 18 olan bir genç ve BankAsya liginde yılın oyuncusu seçilmiş bir adam var... Eğer Musa'nın üstüne düşülürse sanılandan daha fazla verim alınacağı kesin bir konudur. Mexes konusu ise , Kaç para ise ver gelsin ! Lucas neill'de yaşlandı. Seneye 33 olucak.. Onun yerine Sabri oynar... Stoper'de yedek olarak'ta Ali Turan ve Servet'i bekletirim... Şahsen bu kadro çok iş yapar... Tabi yedeklere ve İlk11'de oynayabilecek tecrübeli 2 yıldız alınması takımı daha fazla rahatlatır... Bunlar'da , Luis Perea 1979 ve David Navarro 1980 olabilir.. He birde şunu unuttum , Juan Albin'de hiç fena değil.. Zaten sezon sonu sözleşmesi bitiyor :) Gerçekten alınırsa iyi iş yapılmış olur..

Not : Taylor yazdım. Yanılmıyorsam Stoper olarak'ta görev yapabiliyordu... Bir maçta rastlamıştım.. Newcastle'da ki ise tabi :) Yedek'te oturur , Sinanın yerine :)

Selçuk İnan Aralık ayına kadar sözleşme yenilemek istemediğini söylemiş,Aralıkta sözleşmesinde son 6 ay kalıyor yani bize gelebilir.Gelirse de harika olur.

---------------Cana-------Selçuk-------------------

------------------Misimovic--------------------------

Arda ile Manisa'dan yakin arkadaslar. Serdar'i getirdi, Selcugu'da getirsin.

Farkındaysan Arda içinde Hasan Şaş'ın yerini nasıl alacak diyorlardı... Forma şansı bulup iyi değerlendirmek demek Arda Turan'ın şuan ki durumuna gelmek demek ;) Zaten Serdar Eylik ve Emre Çolak , Arda Turan'ın stili ile aynı olan 2 tane çok değerli genç futbolcular olmasının yanında , Arda Turan'dan 2'side çok hızlı... Serdar ve Emre'nin üstüne çok düşülürse Arda'dan çok daha iyi olabileceklerinin göstergesidir bu özellik bana göre. Arda sadece beyni ile rakipi geçiyor ve hep aynı hareketi yapıyor. Sol çizgiye inip , sağ ayağı ile sağ'a çekip ortasını açıp yada şut çekiyor.. Ama durum hem Serdar için hem'de Emre için çok farklı. Çünkü 2'side çok hızlı , seri ve bir o , kadar'da zeki çocuklar.. Bilmem anlata bildim mi?

emre colagında serdar eyılıgınde potansıyellerı malum.ancak benim demek istedigim ortada bır arda gercegı var.yas 23.turkıyenın en ıyı futbolcusu ne mıllı takım ne gs onsuz kaleye gıdemıyor.hareketler hep aynı mı?ardanın sıfırdan adam gecıslerını falanda unutmayın.zekayla top oynama cok farklı bıseydır.keıta nasıl hızıyla suratyle adamı gecıyordu ancak futbol bılgısı ortalamaydı.ardanın zekası hıc bır turk futbolcuda yok.benım demek ıstedıgım RAHATLIKLA vurgusu.bu ulke ardadan once bu kadar domınant adam gormemıstı.lutden bıraz daha saygı gozetın.suan bnce Q7 bile ardanın gs deki yerini RAHATLIKLA dolduramaz

Üst Alt