Şener Özbayraklı, Galatasaray Formasını Giydi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
10 milyon nedir ya 1.5 milyon euro ..İhitmal vermiyorum en fazla 1 milyon verirler..
Ne sanıyordunuz?
Ciddi ciddi 5 milyon liraya geleceğini mi?

Böyle yağlı kapı bulmazsa fener formali resimlerini silermiydi?

Aklın sıra taraftarı kekliyor ben fener de oynamadım diye.
Arkadan da yatarak paraları götürecek.
Fenerin çöpüne yedek otursun, kenarda su içsin siye senelik milyonları verecegiz.

Böyle enayiligi bizden başkası yapamaz.

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

Özgür Ayten gelen oyuncularin rakamlari cok güzel yazmisti diye 10 milyona inanmak zor geliyor.

Zaten kim varki Seneri isteyen? FB teklif biley yapmamistir, BJK gurur meselesi yapip kis döneminden sonra istememistir ve Basaksehir maaslari düsürmeye calisiyordur.

Yani bizden haerc isteyen yoktur. Verirsin 5-6 milyon TL, begenmiyorsa baska kapiya yollarsin.

Şener bence de beklentiden yüksek bir miktar alıcak fenerde aldığı paranın niye azına bize gelsin şener ilk yarı oynayan bir futbolcuydu devre arası tolgay takasını reddedip bizle anlaştı bu kadar cesur davranmasinda bizim verdiğimiz paranın etkisi vardir yani bizimkiler gidip yine gereksiz birine aşırı bir yıllık maaş verdi büyük ihtimal..

Muğdat transferinde de yıllık 1.5 milyon euro alacak vs. haberleri çıkıyordu.

Resmi açıklama gelmeden adamın aldığı para üzerinden tartışmak saçma.

Önce bir açıklansın transfer şartları ona göre transferi tartışabiliriz.

Bizim forma ile performans göstermeden önceki oyunlarını baz alarak oyuncuyu tartışabiliriz ona lafım yok.

Fakat maaş üzerinden resmi açıklama yokken alacağı parayı tartışmak çok komik.

Üst Alt