Seneye Kadroda Olmaması Gerekenler Kimler? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Kadroda Olmaması Gerekenler Kimler?

Seneye Kadroda Olmaması Gerekenler Kimler?

• Kullanılan toplam oy
    38
Yasin
Hamit
Selçuk
Chedjou
Hakan Balta
Sabri
Cenk Gönen
Linnes
Tarık
Eray
Semih Kaya
Emrah
Donk
Jem Karacan

Son düzenleme:
Tebrik ederim cok güzel is yapmisin. Yedek kalecisi olarak kim gececek. Hakan Baltanin yerine kimi getireceksin yedege. Sonra vay anam neden kadro genisligi olmuyor diye aglamayin

Cenk bu takıma geldiğinden beri Takımda hergün biri sakatlanıyor.. Cenk gelmeden önce kimse sakatlanmıyordu.. Adam bjk'nin sakatlık lanetini bizim takıma bulaştırdı

Bu listedekilerin %80'i falan olmaz zaten kadroda seneye.

Esas ilk 11 oynayıp seneye olmaması gerekenleri konuşalım cesaret ekseninde bir konu olacaksa şayet.

Chedjou
Selçuk
Tarık
Donk
Linnes de kiraya gitsin

Diğer ufak tefek herifleri yazmadım. Onlar zaten gidecekler.

o zaman alıntı yapma kaybol troll herif

Troll herif gecip demen cok tühaf. Hani icini rahatliyorsa tamam derim de bu sahsi sorunlarini cözmez bikere. Su forumu takip etsen azicik, ve mantiksiz aciklamalar ve yorumlar sayilsa sen benden 10 gömlek üstünsün. Ha adimi mi takildin? Ordan mi cikardin troll oldugumu?
Senin gibi zayif zekali insanlardan gercekten cok biktim.

Bu listedekilerin %80'i falan olmaz zaten kadroda seneye.

Esas ilk 11 oynayıp seneye olmaması gerekenleri konuşalım cesaret ekseninde bir konu olacaksa şayet.

1. Chedjou
2. Hakan Balta
3. Sneijder veya Podolski ikilisinden daha kötü oynayan ve daha çok para getireni (33 ve 32 yaşında olacaklar)
4. Selçuk Inan
5. Sabri Sarıoğlu
6. Martin Linnes

YERLERİNE

1. Kanat Forvet-İilk 11 Yabancı
2. Net Santrafor-İlk 11 Yabancı
3. Box to Box orta saha-İlk 11 Yabancı
4. Net stoper-İlk 11 Yabancı
5. Sağ bek-İlk 11 Yabancı
6. Sol bek-Rotasyon-Yabancı

KALANLAR:

Muslera, Cavanda, Serdar, Semih, Koray Carole, Tolga, De Jong, Bruma, Sinan, Eren, Sigthorsson (verim alınırsa), Josue (verim alınırsa)

Hayrullah alınırsa Cenk gidebilir. Aksi durumda o da kalır. Ama yıllığı gereksiz yüksek.

Troll herif gecip demen cok tühaf. Hani icini rahatliyorsa tamam derim de bu sahsi sorunlarini cözmez bikere. Su forumu takip etsen azicik, ve mantiksiz aciklamalar ve yorumlar sayilsa sen benden 10 gömlek üstünsün. Ha adimi mi takildin? Ordan mi cikardin troll oldugumu?
Senin gibi zayif zekali insanlardan gercekten cok biktim.

nickin troll olup olmadığın hakkında yeterince bilgi veriyor zaten.. kaybol bide uzun uzun cevap yazıyor Allahın trolü

nickin troll olup olmadığın hakkında yeterince bilgi veriyor zaten.. kaybol bide uzun uzun cevap yazıyor Allahın trolü

Yeterince bilgi mi? Nickimde ne var benim, azicik güzel olsun dedim o kadar. Senin kadar siyah beyaz degil bazi insanlar bunu bikere anla. Troll'da deyip gecme, birazdanda zirlar engellersin zaten yapmadigin is mi :D

Üst Alt