# Senijad Ibričić - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Senijad Ibričić

Cevap: Senijad Ibričić

Yahu Mete; iki gözüm kime ne açıklama yapıyorsun sen Allah aşkına? Messi'yi önersen; yine bir kulp bulunur.Biz az buçuk biliyoruz İbricic'in ne olduğunu; ve bize yetip artıyor bile.Eline sağlık güzel bir öneri..

Hırvatistan Ligi'ni mi izliyorsunuz da bu kadar iyi olduğunu savunuyorsunuz? İzledik işte Almanya'ya karşı. Bir etkisini göremedik.

Yok Serhat Hırvat Lig'ni takip edemiyorum.Ancak bildiğim birşey varsa Sırp;Bosna;Hırvat;Macar futbolu kulüp bazında henüz gelişmiş olmasa da çok muazzam futbolcuları piyasaya sürebiliyorlar.Senijad da bunlardan birisi.Oldum olası böylesi transferleri istemişimdir.Ancak Senijad'ı istemediğimi söyleyebilirim bonservisi açısından.Onun yerine 20 yaşındaki Senijadları ;Luka Modricleri;İvanovicleri;Vidicleri bulmamız gerektiğini savunurum.Mete kardeşimiz de sağolsun güzel bir öneri yapmış;ve sen her zamanki sulardasın.

Dogru, ama dediginin olmasi icin takimin belli bir iskeletinin ve saat gibi isleyen bir sisteminin olmasi gerek. Yoksa kaybolup giderler, zaten gidiyolar da. Bizim ihtiyacimiz olan oyuncu profili gelecek vaad eden yeteneklerden cok, kendini bulmus ama daha el degmemis, en onemliside paradan cok basariya ac oyuncular. Ibricic'de 24 yasinda nispeten genc bir oyuncu sayilir. Aksi takdirde 21 yas alti genc listem oldukca kabarik :ka19:

Dogru, ama dediginin olmasi icin takimin belli bir iskeletinin ve saat gibi isleyen bir sisteminin olmasi gerek. Yoksa kaybolup giderler, zaten gidiyolar da. Bizim ihtiyacimiz olan oyuncu profili gelecek vaad eden yeteneklerden cok, kendini bulmus ama daha el degmemis, en onemliside paradan cok basariya ac oyuncular. Ibricic'de 24 yasinda nispeten genc bir oyuncu sayilir. Aksi takdirde 21 yas alti genc listem oldukca kabarik :ka19:

Merak ettim bak şimdi.

Oynadığı takım lig yanıltmasın kimseyi.Klübe bağlılığından dolayı ayrılmak istemiyor, büyük takımların teklifleri vardır kendisine.Yoksa gerçekten iyi oyuncu ve üst düzey bir adam.

Bu Avrupada oynatamama Kurali cok sacma. Transfer Dönemi bitene kadar öyle birsey olmamali bence. Bi ara kalkti diye duymustum ama yorumlar onu göstermiyor?

Bu Avrupada oynatamama Kurali cok sacma. Transfer Dönemi bitene kadar öyle birsey olmamali bence. Bi ara kalkti diye duymustum ama yorumlar onu göstermiyor?

On elemeler sayılmıyor artık galiba, bir de aynı kupada olmayacak. H.Split bizim gibi Avrupa ligi için play-off turu oynadı. Bu turdan once oynaması sorun değildi ama play-off oynaması sorun galiba, ben de emin edğilim ama.

Niye alsinlar ki arkadas? Sonucta 32'lik Aimar var, yada olurda Aykut Avrupa'dan elenmenin gazina gelip Alex'i yollarsa bizimkiler gider getirir belki. Hatta Baros'a 5 milyon 850 bin euroluk teklif yapan olur, biz 5.5 milyon euroya almistik, kar ediyoruz, gelecek sene bir yas daha yaslanicak der satarlar. Onun yerinede Nobre'yi aliriz Schuster kicina tekmeyi bastiginda olur biter. Ne diye genc, basariya ac, meziyetlerine gore sudan ucuz adamlari takima getirelim ki?

Bes paralik kuluplerin sozlesme imzalamaya tenezzul etmedigi topculari havada kapiyoruz, daha ne diyeyim.

Hajduk'un son turu gectigi mac. Ilk 2 gol Ibricic'ten.

[video=youtube;OXlnZ-1-uaE]https://www.youtube.com/watch?v=OXlnZ-1-uaE[/video]

Üst Alt