# Senijad İbricic - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Senijad İbricic

Dün anderlect maçında izledim 65 de oyundan çıktı 5 kuruş etmez hantal... kimse burda iyi adam demesin anadolu takımlarında anca oynar..misimoviç 10 a katlar bunu..

:rolleyes:

bu adam oynadığı ülkede el üstünde tutuluyor ve ülkenin en kaliteli futbolcusu. misimoviç de çok iyi ama bu biraz daha hızlı ve ofansı daha güçlü..

:haha:

2 sinden de hızlı ve kuvvetli..mehmet yıldıza benzettim biraz sitilini tabiki ondan daha teknik ve şutları harika..

Brezilya da sanırım sezon kapandı...brezilya pazarına aksınlar 4 tane brezilyalı alıp gelsinler...tafferel zaten orda görevli... bu ibricic le felan bişey olmaz sasa iliç gibi düz oyuncu...

Misimovic 2 olur'dan kastın 2 tane Misimovic kadar oynar ise, yanılıyosun. Ibricic geldigi taktirde ne Misimovic kalır akıllarda nede Lincoln. Ac iki futbolcu Arda ile Ibricic'i yanyana oynarken düsünemiyorum.

---------Cana---------

Pino-Ibricic-Arda-Kewell

---------Baros---------

Dünyada yok böyle kadro. 10. bitirirsek halimize sükredelim.

3-4 milyon arası diretsinler, pasa pasa vericekler. Dün macı izleyemedim ama oyuncunun kötü oynaması normal. Sırf kulüp tarihinin en pahalı transferlerinden biri diye Hajduk trilyonlar kazanma pesinde. Kurt Alman kulüpleri her sene ilgileniyo Ibricicle, ama adamlar tok alıcı. Bu zamanda yok öyle sey. Bu krizde gidipte Ibricice 7-8 milyon bayılmak salaklık olur.

Sen mi bana ders vericeksin haha:asd:,böğürerek güldüm:asd:,ibricic e bende çok sıcak bakmıyorumda izlemeden sallamak ayrı olay.

Dünyada yok böyle kadro. 10. bitirirsek halimize sükredelim.

Gerets döneminde yetenekleri ile parlayan, Kalli döneminde fizigini gelistirip, disiplin ve alt yapı kazanan ve Skibbe döneminde bir dinamo gibi oyunu 70 metrede oynayıp tavan yapan bir Arda vardı. Ibricici diger ofansif orta saha oyuncularından ayıran sey ise mücadeleci, gezgin ve cok kosan bir oyuncu olması. Bu iki oyuncunun arkalarına Cana'yı alıp orta alanda arı gibi calıstıgını varsayarsak sonucu kestirememek pekte mümkün olmasa gerek.

O cıkardıgım kadro mevcut kadrodaki oyuncular ve olası Ibricic transferinden kurulu. Bana kalsa mevcut sartlar icinde cok cuzi rakamlara böyle birseyde bir araya getirilebilir;

-------Cana-Taner Yalcın------(Hamit, vs.)

Konoplyanka-Ibricic--------Arda

-------------Baros-------------(Emenike, Sercan vs.)

ben videolarında hayran kaldım ibricice..ama dün canlı izleyince tam bir fiyasko.. büyük bir hayal kırıklıgına uğradım..sizinde yaptığınız en iyi şey birilerine sallamak...bide komik olsanız beraber gülelimde çocukça millete sallayın ancak...

lig tv haber'da misimovic'i geri vermek için Wolfsburg'la görüştüğümüz ve İbricic için Hajduk Split'le görüştüğümüzü ama bonservisinin pahalı geldiğini söylediler.

ben videolarında hayran kaldım ibricice..ama dün canlı izleyince tam bir fiyasko.. büyük bir hayal kırıklıgına uğradım..sizinde yaptığınız en iyi şey birilerine sallamak...bide komik olsanız beraber gülelimde çocukça millete sallayın ancak...

zaten videolara yaptığı güzel şeyleri koyuyorlar o yuzden aldatıcı olabilir birçok futolcuda yaşadık bunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt