Şenol Güneş 1 Yıl Daha Beşiktaş'ta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş 1 Yıl Daha Beşiktaş'ta

Genç oyuncuları da geliştirebilecek, takımda oynatıp fayda alacak biri olduğunu düşünüyorum.

Dediğin gibi bırakmazlar, ama bir sıkıntı çıkarsa araya girsek sanki.

Zaten aslında Tudor gitsin diye söylemiyorum normalde iyisi varsa yerli hocayla çalışma yanlısıyım ama iyi yerli hoca kaç tane var. Ersun var, bu var, Abdullah hoca var.. Başka var mı bilmiyorum, hangisi bize uyar ondan da emin diilim.

Fatih Terim'i saymadım milli takımda olduğundan.

Forumun azılı yabancı fetişçileri karşı çıkar ama dediğin gibi fena olmaz

Şenol güneşi iyi bulmuyordum hocalık konusunda. Fikrimi değiştirdi de kişiliğini pek tutmuyorum yinede. İstemem acıkcası kişiliğinden dolayı ama gelirse ve başarı getireceksede tık sesimi çıkartmam ona alehine taraftar olarak. Aslolan Galatasaray sonuçta.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

hayırsız olsun şu yerli hocaların şampiyonluk serisine bir şekilde son vermek lazım

tudorla olmayacağı kesin gibi ama bakalım

Şenol,antep maçı sonrası; gidebilirim,kalabilirim veya bırakabilirim diye açıklama yapıp fikoyu sıkıştırarak masaya oturup hem ücretini artırmak hemde transfer de söz sahibi olmak istiyordu.

Ancak fiko erken davranıp opsiyonu kullanarak bu hamleye hemen karşılık verdi.

Şenol'un bu durumdan haberi yoksa pek memnun olacağını sanmıyorum ve bu hamle kargalar adına pek iyi değil.

Kaprisli Q7,
antremanlara sakat ayağına çıkmayan gökhan,
yaşlı babel,
Avrupada otoban olan caner,
Kağnı tosic,
İse yaramaz mitrovic,
Havuz fabri,
Beleş golcü cenk,
Küçük maçların topçusu ozy,
Avrupada kabul görmemiş talisca,
Psikopat abubakar gibi isimler ile seneye başarılı olma şansları çok düşük.

Bu kadroya en az 5 tane üst düzey oyuncu alamazlarsa paket olurlar.
Önümüzdeki seneyi5 de bizim altımızda bitirirler.

DURSUN İSTİFA!

Fiko görev süresi boyunca Şenol'la çalışmaya can atıyor ama istemiyor adam. Kısa süreli sözleşmelerle yoluna devam etmekten yana. Yoksa iki tarafta birbirinden memnun. 3 kupalı sezon sonrası Şenol'u biz almalıydık aslında.

Meydani bos buldular kendilerini türkiyenin real madridi sandilar, hakemler olmasa suan basaksehir sampiyondu. Yani iyi bir galatasaray ve fenerbahce olsaydi suan dördüncülük icin oynardiniz

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

bjk son 3 şampiyonlugunun 2 sinde anadolu kulüpleriyle yarışmış (sivas ve ibb) ve ipi gögüslemiş .

gelecek sezon hadlerini bildirmemiz lazım.

bizde ve şikecilerdeki hem ekonomik hemde yönetimsel sorunları düşününce gelecek seneye de şampiyon olmaları içten bile değil.

Üst Alt