Şenol Güneş: "2 penaltı olduğunu düşünüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "2 penaltı olduğunu düşünüyorum"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor'u yendikleri maçın ardından konuştu.

5003057.jpg

"İKİ PENALTI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

Maçta iki penaltılarının verilmediğini söyleyen Şenol Güneş, "Yoğun bir tempodan geçiyoruz. ancak rakiplere göre geride değildik. Akılcı oynadığımzı Trabzon ve Rize maçında daha fazla pozisyon bulduk. Bu maçta daha düşük tempoda başladık. Rakibin kadrosu oturdu, hızlı hücum yapan oyuncuları var. Çok koşmak gerekir, git-gel olunca, tempo olarak düşük başlayınca etkileniyorsunuz. Antalyaspor daha atak başladı ama pozisyonları yoktu. Kenarlardan daha fazla top getirebilirdik ama yapamadık. Mario'nun ayağı takılmasaydı ikinci golü bulup oyunu koparta bilirdik. Kopartamayınca rakip de oyuna ortak oldu. Şüpheyle bakarak söylüyorum ama iki tane penaltı olduğunu düşünüyorum" dedi.

"QUARESMA'NIN YAPTIĞI DOĞRU DEĞİL..."

Ricardo Quaresma'nın sarı kart görerek cezalı duruma düşmesi ile ilgili soruya cevap veren Güneş, "Geçen Avrupa kupasında da gördük. Türk oyuncularda var bu. Alışkanlık, bunu kırmak gerek. Ricardo da sıkıntılı bir oyuncuydu, hafta içi diş ağrılarından idmana çıkamadı, yaptığı doğru değil ama maç temposunu bulamayınca sinirlendi, tepkisi oldu. Zaman zaman oyuncular sinirleniyor ama bu hepimizin sorunu. Maç içinde sinirlenmelere giden pozisyonlarda da hem hakemler hem oyuncular daha anlayışlı olmalı" diye konuştu.

Fanatik

Şampiyonluğu giderken bu iki ezik kulüpte ağlamaya başladılar. Surekli bir mağdur edebiyatı yapıp şampiyonluk yolunda avantaj sağlamaya çalışmalarını açıkçası sasirmiyorum. Sonuç olarak bizim gibi eze eze şampiyon olma duygusunu bilmedikleri için anca böyle haksız kararlarla şampiyon olmayı bilirsiniz.

Dua edin yarışın içinde biz yokuz yoksa uyuyamazdiniz.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt