Haber - Şenol Güneş: "Anderson Talisca ile konuştum. Orta bir yol istedi ve gelmek istediğini söyledi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş: "Anderson Talisca ile konuştum. Orta bir yol istedi ve gelmek istediğini söyledi"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: "Ben de Talisca ile konuştum. O da çok özlediğini ve gelmek istediğini söyledi ama iş ekonomiye geldiği zaman kendisi 10 milyon eurodan aşağıya değil."

Senol : "Talisça (kendi aksaniyla :) ) bize gel, ozledik ya. Ortamda fena, eski gunlerdeki gibi yakariz"
Talisca: "Olur abijim, yannis, ben var kontrat burda, kazaniyor bok gibi"
S: "O isi biz hallederuz, sen yeterki geleyrum cek"
T: "Tamam abijim, ben simdi istiyor 10 miljon ovro, sonra size gelmek hemen"
S: "Nap'tin Talisça, hacen o kadar para yok bizde"
T: "Sen istiyor Talisça abijim, verecek o parayi"
S: "Tamam kapa la kapa"
T: ...ditditt..

Boyle sacma bir diyalog oldu herhalde :) Lan adamin orda kazandigi belli. Arayip ne konustun :) Kaca inmesini bekledin e be lazogli.

Talisca: Orta bir yol istedim eğer 50 milyona kulubü bana satarlarsa bjk ye talisca forması giydirmek istiyorum.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Konuşmanın özetini atmıştım nöbete buraya da bırakayım aradığını görünce şöyle bir diyalog geçiyor açınca da özledim ayağı yapıyor olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. :asd:

Zaniolo satılırsa neden olmasın, 10sa biz alırız sponsorla. Sağa da defansif katkı verebilecek bir adam koyarsın baş harfi R, Zaha-Talisca-Icardi her maç 3 tane yazar.

Bakın Talisca’da 2 tane “A” var.
Tek “A” olsa ne değişirdi?
Değişmezdi belki, E olsa nolur, söylemesi biraz daha kolay olur belki onu da bilemeyiz. Egeliye göre farklı olur ama ben Trabzonluyum. Bu sene hamsi az diyorlar. Hamsi azsa Talisca gelir mi? Bilemem, çünkü biz ona balık vermeyiz, balık tutmayı öğretiriz.

Üst Alt