Şenol Güneş: "Bana göre Türk futbolunun şu anki tek sorunu yabancı-yerli meselesi değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Bana göre Türk futbolunun şu anki tek sorunu yabancı-yerli meselesi değil"

1630530886807.png

Şenol Güneş: "Futbolun talihsiz tarafını yaşayan hep biziz"

Şenol Güneş: "Kenan çok koştu, gayet de tempolu ve iyiydi. Son anlarında düşüş oldu, o da gayet normal."

Şenol Güneş: "İlk yarıyı farklı bitirmeliydik. Orada ilk golü yedik. Rakibi ortak ettik. İkinci yarı 15 dakika oyun kontrolü bizde ama sonra düşüşler başladı. Pozisyonları yokken duran toptan gol attılar. Pozisyonlar bizimdi, bizim gol atmamız gerekiyordu."

Şenol Güneş: "Genel olarak bütün oyuncular iyi niyetli ve gayretliydi."

Şenol Güneş: "Düşüşler yaşadık ama belli bölümlerde oyun üstünlüğü bizdeydi ve genele bakarsak pozisyon üstünlüğü bizdeydi. "

Şenol Güneş: "3 tane kısa geldi baraja. Kaleciyle oyuncu arasında bir anlaşmazlık oldu. Yediğimiz ilk golde o oldu, bu oldu. Konuşulabilir."

Şenol Güneş: "Kazanmamız gereken bir maçı berabere bitirmek bizim için kötüydü. Birine yüklenmeyi doğru bulmam. Hep birlikte kaybettik."

Şenol Güneş: "Her yediğimiz golden sonra bir oyuncuyu suçlayamayız."

Şenol Güneş: "Seyirciler olumlu ya da olumsuz tezahürat yapabilir. İstifa da olabilir. Biz elimizden gelen gayreti gösteriyoruz fakat karşılığını alamadığımızı düşünüyoruz."

Şenol Güneş: "TFF ve başkan orada, arayıp fikirlerini söyleyebilirler. Benim yabancı kuralı hakkında söylediğim bir şey yok. Ben hiçbir fikir beyan etmiyorum, edeceğimi ettim."

Şenol Güneş: "Bana göre Türk futbolunun şu anki tek sorunu yabancı, yerli değil."

Şenol Güneş: "Bizim kalecilerimizin 3 tanesi iyi. Mert oynamadığı için bir sıkıntısı var. Uğurcan da Avrupa Şampiyonası'nın bir sıkıntısı vardı. Altay'da daha iyi bir görüntü verdi, daha güvenliydi. O yüzden onu seçtim."

Şenol Güneş: "Seyirciler olumlu ya da olumsuz tezahürat yapabilir. İstifa da olabilir. Biz elimizden gelen gayreti gösteriyoruz fakat karşılığını alamadığımızı düşünüyoruz."

Şenol Güneş: "TFF ve başkan orada, arayıp fikirlerini söyleyebilirler. Benim yabancı kuralı hakkında söylediğim bir şey yok. Ben hiçbir fikir beyan etmiyorum, edeceğimi ettim."

Üst Alt