Haber - Şenol Güneş: "Bilim nedir? 2+2 eşittir 4. Futbol nedir? 3 veya 5..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş: "Bilim nedir? 2+2 eşittir 4. Futbol nedir? 3 veya 5..."

1672821081748.png

Şenol Güneş: “Lig uzun bir maraton. Hiçbir takım sürekli iyi ya da sürekli kötü gitmez. Antep maçında 2 puan kaybettik ve bizim için olumsuz bir durumdu. Önemli olan oyun felsefemiz. Bu konuda da mesafe aldık”

Şenol Güneş: “Adana Demirspor maçının ardından Kasımpaşa maçını da kazanıp seri yapmak istiyoruz. Genel durumumuz iyi. Salih, Oğuzhan ve Ghezzal'ın durumları sıkıntılı. Kerem'in de durumu 3-5 gün sürebilir”

Şenol Güneş: “Weghorst'un ciddi bir şeyi yok, bugün biraz dinlendireceğiz ve durumuna göre bakacağız”

Şenol Güneş: “Takımımızın seviyesini yukarı çıkarmak için çalışıyoruz. Elimizdeki oyuncuların çalışmalarımıza iyi cevaplar verdiğini söyleyebilirim. Transfer konusu yazılıyor, çiziliyor ama ben daha hiçbir şey söylemedim”

Şenol Güneş: “Diğer oyuncularımız gibi Masuaku da bizim oyuncumuz. Devre arasına kadar hepsini iyi değerlendireceğiz. Kimin gideceğine ben, yönetim ve futbolcu hep birlikte karar vereceğiz. Bu tüm oyuncular için geçerli”

Şenol Güneş: "Bizi neden VAR kayıtları olayına ortak ettiniz? Biz zaten gerideyiz ya, bırakın yakamızı"

Şenol Güneş: "Biz Antep maçı oynadık, mağduz biziz. Hakem kırmızı gösterebilirdi, açıklamasını da yapmış. Hata yaptı. Bu suç değil ki, hata. Hata bilmeden, istemeden yapılır. Ama ondan sonra 15-16 faul yaptı Antep. Atılması gereken oyuncuları var. Ağzımızı açmadık."

Şenol Güneş: "Ben eski ve yeni hakemleri dinliyorum. Kuralları bilmiyorlar gibi geliyor bana. Sanki kendilerine göre yorumluyorlar."

Şenol Güneş: "2 puan kaybettiğimiz halde suçlu oluyoruz. Haksızlığı hak görürsen, konuşmaya gerek yok. Konuşursan diyecek ki menfaati var. Çünkü hayata öyle bakıyor. Hatalarımız olacak tabi. Suç işlemeyelim. Şimdi hakem camiasını yok ediyoruz ama bu hakemlerle devam edeceğiz"

Şenol Güneş: "Antep maçını baştan izleyelim. Hakem bize 1 puan aldırmaya yardımcı mı oldu, 2 puan almamıza engel mi oldu? Hakemi sadece kırmızı kart pozisyonu üzerinden cezalandırıp, diğer maçlara baskı yaparak ortalığı toz dumana katıp menfaatlenmeye getiriliyor."

Şenol Güneş: "Teknoloji nedir? Bilimdir. Bilim nettir 2+2=4. Futbol ise 3 veya 5'tir. Bunu bilimle çözmeye kalkarsanız hata yaparsınız. Onun için tartışmalı kararlar vardır. Tartışmalar üzerinden gidersek menfaatler ortaya çıkarsa bir şey konuşamayız. O zaman susmak daha iyi."

Şenol Güneş: "Akşam Newcastle-Arsenal maçını izledim. Sürekli bir pozisyon var. Hakem orada hata yapmadı mı? Yaptı. Ancak bizde bu kadar öne çıkıyorsa, sen çaresizsin. Ya da bir şey biliyorsun, söylemiyorsun."

Şenol Güneş: "Biz işimizi yapacağız. Futbol oynamaya çalışıyoruz. Hakemler, takdir haklarını, futbol oynayan takımlara, hızlı oynayan takımlara izin versin. Antep maçında bizim hızlı oynamamıza izin vermedi"

Şenol Güneş: "Bana göre frikik pozisyonu kırmızı kart. Adam topa değil, gelip ayağına basıyor. Yorumcu, aynı pozisyon için yıllar önce "kasıtlı olarak bastı" diyerek kamuoyu oluşturuyordu"

Şenol Güneş: "Marka değeri dedikten sonra bu şekilde itibarsızlaştırmak markayı batırır. Başladıktan sonra geri dönmek de zor. Açılmamalıydı ama açıldıysa devam etmeli. VAR kayıtlarını açtınız, bundan sonra da devam etmeli. Tüm maçlar, tüm pozisyonlar açıklanmalı."

Şenol Güneş: "Bizi neden VAR kayıtları olayına ortak ettiniz? Biz zaten gerideyiz ya, bırakın yakamızı"

çapımız yetmiyor demiş

20 yıldır aralıksız hakemler tartışılır konuşulur futboldan çok fakat hala daha şu gün olmuş videolu sisteme geçilmiş aynı tas aynı hamam

Böyle bir rezaleti yapabilmek için büyük karaktersizlik lazım emeği geçenlerin emeğine çomak sokayım

Ne zaman ki arpa çoğaldı millet kudurdu

Para huzur getirir mi evet getirmiş görüldüğü gibi çok mükemmel bir futbol ortamı var

Üst Alt